Savon du Midi Milo s karitejevim maslom – Special Edition, Fleur de Coton (100 g)

Blago, hranljivo milo s karitejevim maslom v čudovito oblikovani škatli

€ 3,69 € 3,89 -5%

(€ 36,90 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vonj: Fleur de Coton

Svežina bombaža.

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 3,50 / kos.-10%
  • nad 3 le € 3,30 / kos.-15%
  • nad 6 le € 3,18 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • izdelano z visokokakovostnimi rastlinskimi olji
  • zradicionalna saponifikacija

Pogosto naročeno skupaj z Savon du Midi Trdni šampon Sensitiv, 85 g

Savon du Midi Milo s karitejevim maslom – Special Edition, Fleur de Coton (100 g) € 3,69 (€ 36,90 / kg)
Savon du Midi Trdni šampon Sensitiv, 85 g € 7,09 (€ 83,41 / kg)
Skupna cena: € 10,78
Opis

Še danes se ta mila s karitejevim maslom izdelujejo na jugu Francije po tradicionalnih metodah. Poudarek je na ohranjanju in nadaljevanju provansalske umetnosti izdelovanja mila v njeni najboljši obliki. Kot osnova za mila se uporabljajo samo organska rastlinska olja, ki so nato obogatena z organskim karitejevim maslom (karité) in – odvisno od sorte – s skrbno izbranimi dišavami, eteričnimi olji ali pigmenti. Ta natančen in strokoven postopek zagotavlja izjemno blaga in negovalna mila.

Št. izd.: SDM-110598K
Vsebina: 100 g
EAN: 4260007647332
Znamka: Savon du Midi
Konzistenca / oblika: trdo
Vrste izdelkov: Mila
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: eksotične, sveže, sivka, pudraste, vrtnica, sladke, citrusne
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 12 mesecev
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi temeljito sperite z vodo., Samo za zunanjo uporabo., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo, Hranite na suhem mestu
Vrsta embalaže: karton
Sestavine (INCI)

Sodium Palmate[1], Sodium Palm Kernelate[1], Aqua, Parfum, Glycerin[1], Sodium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Terpineol[3], Linalool[3], Eugenol[3], Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil[3], Citronellol[3]

  1. izdelano iz ekoloških sestavin
  2. iz ekološkega kmetijstva
  3. iz eteričnih olj/parfuma
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352, Korschenbroich, Nemčija, mail@treibholz.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savon du Midi Milo s karitejevim maslom – Special Edition