Rainbow Naturprodukte Mleko za čiščenje z aloe vero, 100 ml

Za občutek sveže in nnegovane kože

€ 6,83 € 7,19 -5%

(€ 68,30 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho in občutljivo kožo
  • posebej nežno čisti
  • odstranjuje ličila in umazanijo

Pogosto naročeno skupaj z La Saponaria Attivi Puri stabilni vitamin C, 30 ml

Rainbow Naturprodukte Mleko za čiščenje z aloe vero, 100 ml € 6,83 (€ 68,30 / l)
La Saponaria Attivi Puri stabilni vitamin C, 30 ml € 10,09 (€ 336,33 / l)
Skupna cena: € 16,92
Opis

To nežno čistilno mleko je bilo oblikovano s posebno visokim deležem aloe vere ter izjemno nežno odstranjuje ličila in umazanijo. Hkrati kožo trajno navlaži in jo naredi negovano.

Št. izd.: SV-503150
Vsebina: 100 ml
EAN: 4044512315005
Znamka: Rainbow Naturprodukte
Konzistenca / oblika: tekočina, mleko
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Občutljiva koža, Suha koža
Lastnosti: Vegan
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 12 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Čistila za obraz (konsistenca): Čistilno mleko
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Caprylic/Capric Triglyceride, Alcohol[1], Glycerin, Cetearylalcohol, Isoamyl Laurate, Glyceryl Stearat Citrat, Sodium Stearoyl Glutamate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Levulinic Acid, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, P-Anisic Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Sodium Levulinate, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Parfum, Benzylbenzoat, Benzyl Salicylate, Beta-Caryophyllene, Citral, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Eucalyptus Globulus Oil, Eugenol, Geraniol, Geranyl Acetate, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol

  1. izdelano iz ekoloških sestavin
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Santaverde GmbH, Borsteler Bogen 27B, 22453, Hamburg, Nemčija, www.santaverde.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Rainbow Naturprodukte Mleko za čiščenje z aloe vero

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder