provida organics Mille Fleurs dnevna krema, 50 ml

Intenzivna nega z Bachovimi cvetnimi esencami

€ 26,99

(€ 539,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • pri zreli in zahtevni koži
  • zaščitne lastnosti
  • vlaži kožo

Pogosto naročeno skupaj z provida organics Mille Fleurs nočna krema, 50 ml

provida organics Mille Fleurs dnevna krema, 50 ml € 26,99 (€ 539,80 / l)
provida organics Mille Fleurs nočna krema, 50 ml € 33,49 (€ 669,80 / l)
Skupna cena: € 60,48
Opis

Ta intenzivno negovalna dnevna krema z Bachovimi cvetnimi esencami je bila razvita posebej za zahtevno in zrelo kožo. Ima regenerativne lastnosti in ščiti pred škodljivimi vplivi okolja. Koža je gladka in prožna, dovolj navlažena in zaščitena pred prezgodnjim staranjem.

Uporaba: Nanesite vsak dan zjutraj po čiščenju.

Št. izd.: PROV-1511
Vsebina: 50 ml
EAN: 4260009215027
Znamka: provida organics
provida linija izdelkov: demeter linija (veganska), MILLE FLEURS - regeneracija
Uporaba: Dnevna nega
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Zahtevna koža, Zrela koža, Občutljiva koža
Lastnosti: Vegan
Certifikati: Demeter
Vrsta embalaže: karton, tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Brassica Campestris (Raps) Seed Oil[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Stearyl Alcohol, Glycerin[2], Alcohol[1], Cetyl Palmitate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[1], Cymbopogon Citratus Leaf Oil[2], Helianthemum Nummularium Extract[1], Cymbopogon Nardus Oil[2], Clematis Vitalba Flower Extract[1], Erythraea Centaurium Extract[1], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[2], Citrus Bergamia Leaf Oil[2], Cichorium Intybus Extract, Plumbago Rosea[1], Verbena Officinalis Extract[1], Scleranthus Annus Extract, Impatiens Capensis Extract[1], Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract, Mimulus Ringens Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Hottonic Palustris Extract, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Linalool, Limonene, Citral, Citronellal, Geraniol

  1. Demeter
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Nemčija, service@provida.de, ww.provida.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek provida organics Mille Fleurs dnevna krema

4 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (50%)
4 Zvezdice
2 (50%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 4 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder