Nelipot Irof Deodorant Cream, 55 g

Dolgotrajna svežina in nega

€ 13,29

(€ 241,64 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 55 g

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za moške in ženske
  • frangipani in bergamot
  • aktivno poživljajoče

Pogosto naročeno skupaj z Nelipot Shac Deodorant Cream, 55 g

Nelipot Irof Deodorant Cream, 55 g € 13,29 (€ 241,64 / kg)
Nelipot Shac Deodorant Cream, 55 g € 13,29 (€ 241,64 / kg)
Skupna cena: € 26,58
Opis

Prijetna dišavna sestava frangipanija in bergamota razvaja čute in tako moškim kot ženskam zagotavlja posebno dolgotrajno zaščito pred neprijetnimi telesnimi vonjavami. Hranljivo kokosovo olje vlaži in pusti prijeten občutek na koži.

Uporaba: po tuširanju z lopatico nanesite količino velikosti lešnika na kožo in razmažite.

Opomba: ne uporabljajte po britju.

Št. izd.: NEL-3830065400036
Vsebina: 55 g
EAN: 3830065400036
Znamka: Nelipot
Vrste izdelkov: Dezodoranti
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: sveže, citrusne
Certifikati: ECOGEA
Sestavine (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Sodium Bicarbonate[1], Zea Mays Starch[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Hydrogenated Vegetable Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Plumeria Alba Flower Extract[1], Citral[3], Linalool[3], Limonene[3], Benzyl Alcohol[3], Benzyl Salicylate[3], Cumarin[3], Eugenol[3], Geraniol[3], Hydroxy Citronellal[1], Citronellal[1]

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz naravnih eteričnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: ISTOST d.o.o., Hribarjeva 7, 1234, Mengeš, Slovenija, nelipot.si

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Nelipot Irof Deodorant Cream

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

3,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (50%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
2 (50%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
2 recenziji kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder