Najel Aleppo tekoče milo - jantarj in oud, 200 ml

Nežno milo za čiščenje celega telesa s subtilnim orientalskim vonjem

€ 6,59

(€ 32,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože in las
  • brez površinsko aktivnih snovi
  • prijetno na koži

Pogosto naročeno skupaj z Najel Tekoče milo Aleppo 40 % lovorjevega olja, 500 ml

Najel Aleppo tekoče milo - jantarj in oud, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / l)
Najel Tekoče milo Aleppo 40 % lovorjevega olja, 500 ml € 12,99 (€ 25,98 / l)
Skupna cena: € 19,58
Opis

To Aleppo tekoče milo, obogateno z naravnim vonjem jantarja in ouda (agarwooda), vas bo med tušem popeljalo na drugo stran Sredozemlja. Ne vsebuje dodanih površinsko aktivnih snovi in je zato do kože bolj nežno od običajnega gela za tuširanje. To pomeni, da so koža in lasje nežno očiščeni ter mehki in nežno odišavljeni.

Št. izd.: NAJ-C-SAV96NJ/6
Vsebina: 200 ml
EAN: 3760061220447
Znamka: Najel
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: 2 v 1 šampon in prha, Čiščenje telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Brez sulfatov, Uniseks, Vegan
Dišavne note: lesni, orientalske
Certifikati: Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi temeljito sperite z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Potassium Olivate[2], Heptyl Glucoside, Chamomilla Recutita Flower Water[1], Glycerin[2], Potassium Laurelate[2], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Potassium Hydroxide, Citricacid, Cumarin

  1. iz ekološke pridelave
  2. izdelano iz ekoloških surovin
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Francija, www.najel.net/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Najel Aleppo tekoče milo - jantarj in oud

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder