Martina Gebhardt Salvia Tonic, 30 ml

Privoščite si popolno osvežitev

€ 10,09

(€ 336,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mastno in nečisto kožo
  • uravnava proizvodnjo sebuma
  • z nepozebnikom

Pogosto naročeno skupaj z La Saponaria Attivi Puri hialuronska kislina z različno molekulsko maso, 30 ml

Martina Gebhardt Salvia Tonic, 30 ml € 10,09 (€ 336,33 / l)
La Saponaria Attivi Puri hialuronska kislina z različno molekulsko maso, 30 ml € 10,09 (€ 336,33 / l)
Skupna cena: € 20,18
Opis

Salvia tonic Martine Gebhardt daje nečisti in mastni koži vsakodnevno svežino. Uravnava nastajanje sebuma in idealno podpira naravno zaščitno bariero kože. Formulacija zagotavlja čisto in enakomerno polt.

Uporaba: Po čiščenju popršite na kožo kot osvežitev in dobro vmasirajte.

Št. izd.: MAG-51212
Vsebina: 30 ml
EAN: 4032061512129
Znamka: Martina Gebhardt
Konzistenca / oblika: tonik
Vrste izdelkov: Obrazne vodice in toniki
Tip kože: Mastna koža, Nečista koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: Demeter
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej, Potovalna velikost - Travel Size
Sestavine (INCI)

Aqua, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Alcohol[1], Hamamelis Virginiana Flower Water[1], Plantago Lanceolata Leaf Extact[1], Thymus Vulgaris Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Oil[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[3], Citrus Lemon Peel Oil[1], Linalool[2], Limonene[2]

  1. surovina s certifikatom Demeter
  2. sestavina pravih eteričnih olj
  3. iz nadzorovane ekološke pridelave
Salvia Line
Martina Gebhardt - opomba o sestavinah
Splošno na temo nege obraza
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: MG Naturkosmetik GmbH, Klosterhof 4, 82405, Wessobrunn, Nemčija, beratung@mg-naturkosmetik.de, www.mg-naturkosmetik.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Martina Gebhardt Salvia Tonic

76 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
69 (46%)
4 Zvezdice
38 (25%)
3 Zvezdice
25 (16%)
2 Zvezdici
10 (6%)
1 Zvezdica
8 (5%)

150 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 76 recenzij v drugih jezikih.