Lavera basis sensitiv nežno milo, 250 ml

Izredno prijetna nega za vsako priložnost

€ 3,99

(€ 15,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 3,79 / kos.-5%
  • nad 3 le € 3,59 / kos.-10%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho ter občutljivo kožo
  • očisti
  • ne izsuši las
  • koži nevtralen pH

Pogosto naročeno skupaj z Lavera basis sensitiv nežno milo, Za ponovno polnjenje 500 ml

Lavera basis sensitiv nežno milo, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / l)
Lavera basis sensitiv nežno milo, Za ponovno polnjenje 500 ml € 5,09 (€ 10,18 / l)
Skupna cena: € 9,08
Opis

Milo vsebuje nežno kompozicijo rastlin, ki kožo nežno očistijo. Formula, ki vsebuje bio aloe vero ter bio kamilico, je primerna za nego vseh tipov kože. Še posebej je primerna za nego občutljive ter suhe kože. Receptura s koži nevtralnim pH-jem ustvari nežno peno s katero nežno očistite kožo. Pri tem kože ne izsušite.

Uporaba: Spenite milo med rokami in nato kožo splahnite z vročo vodo.

Št. izd.: LA-116531
Vsebina: 250 ml
EAN: 4021457667550
Znamka: Lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Konsistenca mil: Tekoča
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Mila
Tip kože: Občutljiva koža, Suha koža
Lastnosti: Za ponovno polnjenje, pH nevtralen za kožo, Refill - polnilo, Uniseks, Vegan
Certifikati: NaTrue, Vegan Society
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: v vrečki za ponovno zapiranje, steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
Nasvet od Lavere
Pravne informacije
Proizvajalec: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Nemčija, www.lavera.de/impressum

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lavera basis sensitiv nežno milo

46 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
71 (73%)
4 Zvezdice
16 (16%)
3 Zvezdice
8 (8%)
2 Zvezdici
2 (2%)
1 Zvezdica
0 (0%)

97 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 46 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder