Lavera basis sensitiv nežno milo, Za ponovno polnjenje 500 ml

Izredno prijetna nega za vsako priložnost

€ 5,09

(€ 10,18 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: Za ponovno polnjenje 500 ml

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 4,83 / kos.-5%
  • nad 3 le € 4,58 / kos.-10%
  • nad 6 le € 4,17 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho ter občutljivo kožo
  • očisti
  • ne izsuši las
  • koži nevtralen pH

Pogosto naročeno skupaj z Lavera Basis Sensitiv Creme, 150 ml

Lavera basis sensitiv nežno milo, Za ponovno polnjenje 500 ml € 5,09 (€ 10,18 / l)
Lavera Basis Sensitiv Creme, 150 ml € 6,09 (€ 40,60 / l)
Skupna cena: € 11,18
Opis

Milo vsebuje nežno kompozicijo rastlin, ki kožo nežno očistijo. Formula, ki vsebuje bio aloe vero ter bio kamilico, je primerna za nego vseh tipov kože. Še posebej je primerna za nego občutljive ter suhe kože. Receptura s koži nevtralnim pH-jem ustvari nežno peno s katero nežno očistite kožo. Pri tem kože ne izsušite.

Uporaba: Spenite milo med rokami in nato kožo splahnite z vročo vodo.

Št. izd.: LA-110246
Vsebina: 500 ml
EAN: 4021457632947
Znamka: Lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Konsistenca mil: Tekoča
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Mila
Tip kože: Občutljiva koža, Suha koža
Lastnosti: Za ponovno polnjenje, pH nevtralen za kožo, Refill - polnilo, Uniseks, Vegan
Certifikati: NaTrue, Vegan Society
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: v vrečki za ponovno zapiranje
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Maris Sal, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Oleate, Glyceryl Caprylate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Alcohol Denat, Levulinic Acid, Parfum[2], Limonene[2], Linalool[2], Citronellal[2], Geraniol[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
Nasvet od Lavere
Pravne informacije
Proizvajalec: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Nemčija, www.lavera.de/impressum

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lavera basis sensitiv nežno milo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder