Fitocose Propolis and Ratania ustna voda, 150 ml

Za popolno higieno ustne votline!

€ 8,99

(€ 59,93 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 21. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 22. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • naravna ustna voda
  • osveži
  • za svež zadah
  • Uniseks Uniseks

Pogosto naročeno skupaj z Fitocose Črna zobna pasta, 75 ml

Fitocose Propolis and Ratania ustna voda, 150 ml € 8,99 (€ 59,93 / l)
Fitocose Črna zobna pasta, 75 ml € 8,99 (€ 119,87 / l)
Skupna cena: € 17,98
Opis

Naravna ustna voda z eteričnimi olji evkaliptusa poskrbi za čudovito svež zadah in po uporabi je ustna votlina čista, ter sveža.

Uporaba:

  • Vsebino 1 pokrova razrečite s polovico kozarca vode.
  • S tem večkrat splahnite ustno votlino.
Št. izd.: FIT-CV706
Vsebina: 150 ml
EAN: 8050705460380
Znamka: Fitocose
Vrste izdelkov: Nega zob in ust
Lastnosti: Brez fluorida, Uniseks
Dišavne note: evkaliptus
Sestavine (INCI)

Glycerin[1], Aqua, Krameria Triandra Root Extract, Propolis Extract[1], Malva Sylvestris Extract[1], Eucalyptus Globulus Leaf Oil[1], Menta Piperita Oil[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Melaleuca Leucadendron Leaf Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Alcohol[1], Limonene[1]

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italija, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fitocose Propolis and Ratania ustna voda

5 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
7 (63%)
4 Zvezdice
2 (18%)
3 Zvezdice
2 (18%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

11 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 5 recenzij v drugih jezikih.