farfalla Night Recovery Effect Intense Sleep razpršilo za obraz in telo, 60 ml

Nežna in na naraven način podpora spanje

€ 18,19

(€ 303,17 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 60 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z bio sivko in konopljo
  • za vitalnost

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Pink Peach Shower Gel, 200 ml

farfalla Night Recovery Effect Intense Sleep razpršilo za obraz in telo, 60 ml € 18,19 (€ 303,17 / l)
Weleda Pink Peach Shower Gel, 200 ml € 7,09 (€ 35,45 / l)
Skupna cena: € 25,28
Opis

Nočni obnovitveni učinek ima nežen vonj bio sivke in je temelj za prijetno večerno rutino. Aromaterapevtsko navdihnjena formula kožo razvaja čez noč, naslednje jutro pa jo naredi gladko in nahranjeno. Posebna sestava je bila razvita za nočno nego in zagotavlja sproščujoč zaključek dneva.

Uporaba: Nekaj razprškov razpršite neposredno na telo in obraz.

Št. izd.: FAR-gpissp
Vsebina: 60 ml
EAN: 7612534048989
Znamka: farfalla
Konzistenca / oblika: sprej
Vrste izdelkov: Parfumi
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: sivka
Certifikati: NaTrue
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej
Sestavine (INCI)

Aqua, Lavendelwasser[1], Pentylene Glycol[2], Melissa Officinalis Water[1], Alcohol[1], Polyglycerinester Der Caprinsäure, Vegetable Glycerin, Betaine, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Mischung Natürlicher Ätherischer Öle, Lavendelöl[1], Arginin, Hanfextrakt[1], Gardenia Fruchtextrakt, Maltodextrin

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. rastlinsko
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18b, 8610, Uster, Švica, info@farfalla.ch
Uvoznik kot odgovorna oseba EU: Farfalla Essentials AG, Leusbündtweg 49a, 6805, Feldkirch, Avstrija, info@farfalla.eu

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek farfalla Night Recovery Effect Intense Sleep razpršilo za obraz in telo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder