Evolve Organic Beauty Zen Whisper Aromatic Bath Oil, 190 ml

Razkošna formula olja in mleka za razvajanje in negovalne trenutke med kopanjem

€ 30,99

(€ 163,11 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 190 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • aromatična dišava
  • razvajajoče lastnosti
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Evolve Organic Beauty Body Sculpting Cellulite Cream, 150 ml

Evolve Organic Beauty Zen Whisper Aromatic Bath Oil, 190 ml € 30,99 (€ 163,11 / l)
Evolve Organic Beauty Body Sculpting Cellulite Cream, 150 ml € 34,99 (€ 233,27 / l)
Skupna cena: € 65,98
Opis

Potopite se v trenutek miru z oljem za kopel Zen Whisper! Njegova razkošna formulacija iz olja in mleka je bila razvita posebej za spa razvajanje ter očara čute z aromatično, čarobno dišavo.

Št. izd.: GVE-EB618
Vsebina: 190 ml
EAN: 5060200042618
Znamka: Evolve Organic Beauty
Vrste izdelkov: dodatki za kopanje
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Sestavine (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Polyglyceryl 4 Oleate, Lavandula Angustifolia Herb Oil[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Boswellia Serrata (Frankincense) Oil[1], Origanum Majorana Leaf Oil[1], Vetiveria Zizanioides Root Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Limonene, Linalool

  1. iz ekološke pridelave
  2. večinoma iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Good Ventures Ltd., 5 Handley Page Way, AL2 2DQ, St Albans, Velika Britanija, goodventures.co.uk
Pooblaščeni zastopnik kot odgovorna oseba EU: Good Ventures EU, 208 Botanic Avenue, Glasnevin, D09 YP49, Dublin, Irska, goodventures.co.uk

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Evolve Organic Beauty Zen Whisper Aromatic Bath Oil