estelle & thild Vanilla Tangerine Refreshing Body Wash, 200 ml

Nežen veganski losjon za umivanje z eksotičnim vonjem

€ 18,89

(€ 94,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • posebej blag do kože
  • osvežilne lastnosti
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z La Saponaria Šampon sončnice in sladka pomaranča, 200 ml

estelle & thild Vanilla Tangerine Refreshing Body Wash, 200 ml € 18,89 (€ 94,45 / l)
La Saponaria Šampon sončnice in sladka pomaranča, 200 ml € 8,19 (€ 40,95 / l)
Skupna cena: € 27,08
Opis

Ta blagi gel za prhanje je bogat z visokokakovostnimi sestavinami in naravno čisti, ne da bi izsušil kožo. Koža ostane čista, osvežena in mehka.

Št. izd.: LYK-332383
Vsebina: 200 ml
EAN: 7350049332383
Znamka: estelle & thild
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Čiščenje telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: vanilija, citrusne
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička, steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Coco Glucoside, Glycerin[1], Lauryl Glucoside, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Polyglyceryl-4-Caprate, Parfum, Limonene, Sodium Gluconate, Lactic Acid, Sodium Benzoate

  1. izdelano iz ekoloških sestavin
  2. sestavine iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Švedska, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek estelle & thild Vanilla Tangerine Refreshing Body Wash

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder