English Tea Shop Bio Happy Me, 15 piramidnih vrečk (30 g)

Čez Orient s čajno skodelico

€ 4,49

(€ 149,67 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 15 piramidnih vrečk

Na zalogi od 16. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 19. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • sladko in pikantno z notami citrusov
  • 100% bio sestavine
  • embalaža brez plastike

Pogosto naročeno skupaj z TEEKANNE Bio Luxury Bag Queen Camomile, 20 vrečk (45 g)

English Tea Shop Bio Happy Me, 15 piramidnih vrečk (30 g) € 4,49 (€ 149,67 / kg)
TEEKANNE Bio Luxury Bag Queen Camomile, 20 vrečk (45 g) € 12,69 (€ 282,00 / kg)
Skupna cena: € 17,18
Opis

Limonska trava, pomaranča, ingver in cejlonski cimet podarijo tej dinamični mešanici svežino, ki se odlično prepleta z bogatimi začimbnimi notami. Iskriv, eleganten in s tisto posebno noto, ki poskrbi za prijetno draženje brbončic - čudovit ekološki čaj, ki v mislih ponese v skrivnostni svet orientalskih karavan.

Vse sestavine so ekološko pridelane in predelane z največjo skrbnostjo. Paket, izdelan iz kompostiranega papirja, vsebuje 15 piramidnih vrečk.

Priprava: vodo segrejte na 100 °C, dodajte čaj in pustite, da se infuzira 3-5 minut, odvisno od vašega osebnega okusa.

Št. izd.: XPI-RON-59721
Vsebina: 30 g
EAN: 680275059721
Znamka: English Tea Shop
Konzistenca / oblika: čajne vrečke
Vrste izdelkov: Čaji in dodatki
Lastnosti: Brez glutena, Brez kofeina, Vegan
Certifikati: EU-Bio pečat
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vsebina (čaj): Čajne vrečke
Čas infuzije: 3 minute, 4 minute, 5 minut
Happy Me - zeliščni čaj, bio

34 % limona trava[1], 22 % jabolko[1], 14 % pomarančne lupine[1], 12 % Korenina ingverja[1], 8 % Kardamom[1], 4 % Korijander[1], 4 % Cimet[1], 2 % cvetovi ognjiča[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Nemčija, www.royal-nature.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek English Tea Shop Bio Happy Me

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder