CMD Naturkosmetik Sandorini oljni serum, 5 ml

Za sijočo kožo

€ 4,59

(€ 918,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 5 ml

Na zalogi je samo še 1 kos

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho in zahtevno kožo
  • krepi regeneracijo celic
  • popolna nega za dojenčke

Pogosto naročeno skupaj z Antos Regeneretivna krema za obraz, 50 ml

CMD Naturkosmetik Sandorini oljni serum, 5 ml € 4,59 (€ 918,00 / l)
Antos Regeneretivna krema za obraz, 50 ml € 8,09 (€ 161,80 / l)
Skupna cena: € 12,68
Opis

Oljni serum neguje suho, obremenjeno ter občutljivo kožo. Za prožnost ter mehkobo! Kakovostna bio olja rakitovca, mandljev in svetlina napnejo koži. Serum je primeren tudi za nego dojenčkove kože. Za svežino kože.

Št. izd.: CMD-86221
Vsebina: 5 ml
EAN: 4028719862210
Znamka: CMD Naturkosmetik
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Zahtevna koža, Občutljiva koža, Suha koža
Lastnosti: Vegan
Certifikati: NCS - Natural Cosmetics Standard
Vrsta embalaže: kozarec, steklenička s črpalko
Za koga - dojenčki in otroci: dojenčki
Sestavine (INCI)

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Citrus Reticulata Peel Oil[1], Parfum, Limonene, Citral

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
O liniji Sandorini
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Nemčija, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek CMD Naturkosmetik Sandorini oljni serum

5 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
6 (66%)
4 Zvezdice
2 (22%)
3 Zvezdice
1 (11%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

9 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 5 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder