Bioturm Maska z zeleno glino za mlado kožo, 100 ml

Globinsko čiščenje por z uravnoteženo nego

€ 10,19

(€ 101,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za nečisto, mastno in mešano kožo
  • vpija odvečni sebum
  • prečiščevalne lastnosti

Pogosto naročeno skupaj z Bioturm Tonik za obraz za mlado kožo, 75 ml

Bioturm Maska z zeleno glino za mlado kožo, 100 ml € 10,19 (€ 101,90 / l)
Bioturm Tonik za obraz za mlado kožo, 75 ml € 15,19 (€ 202,53 / l)
Skupna cena: € 25,38
Opis

Maska z zeleno glino za mlado kožo nudi intenzivno nego za podporo naravnemu ravnovesju nečiste kože. Z minerali bogata zelena glina nežno odstranjuje odvečni sebum iz por, kombinacija dragocenega bio medu in posebnega kompleksa Lacto-Intensiv pa podpira kožo. Tako prispeva k bolj gladkemu in enakomernemu videzu kože.

Vse prednosti izdelka:

  • za kožo, nagnjeno k prekomernemu izločanju sebuma
  • temeljito čisti pore, neguje in pomirja kožo
  • odstranjuje odvečni sebum in pomaga ohranjati čist videz kože
  • z gladilnimi lastnostmi
  • z zeleno glino, bio medom in kompleksom Lacto-Intensiv

Uporaba:

  • 1–2-krat tedensko enakomerno nanesite debelo plast maske na obraz, vrat in dekolte.
  • Pri tem se izogibajte predelu ust in oči.
  • Masko pustite delovati 10–15 minut, nato jo sperite z mlačno vodo.
Št. izd.: BIT-648
Vsebina: 100 ml
EAN: 4260026696489
Znamka: Bioturm
Konsistenca: Kreme
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Maske za obraz
Tip kože: Mastna koža, Mešana koža, Nečista koža, Mlada koža
Lastnosti: Uniseks
Certifikati: BDIH - Cosmos Natural
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Montmorillonite, Alcohol, Decyl Oleate, Sorbit, Glycerin, Cetearylalcohol, Mel (Honey)[1], Whey (Molke)[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Cetearyl Glucoside, Hectorite, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Xanthan Gum, Xylitylglucoside, Glyceryl Stearate Se, Anhydroxylitol, Xylit, Parfum

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave in lastnega ekološkega čebelarstva
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Laktointenziven kompleks
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Nemčija, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bioturm Maska z zeleno glino za mlado kožo

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder