Biofficina Toscana Tone Perfecting Night Cream, 50 ml

Hranilna nočna nega za enakomernejši videz polti z Rubiox® 2.0

€ 31,49

(€ 629,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 29,28 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo kožo in kožo z madeži
  • z Rubiox® 2.0 in opuncijo
  • za enakomernejši in sijoč videz ter antioksidativno nego
  • zmanjšuje vidnost madežev
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Avril Day Cream for Dry & Sensitive Skin, 50 ml

Biofficina Toscana Tone Perfecting Night Cream, 50 ml € 31,49 (€ 629,80 / l)
Avril Day Cream for Dry & Sensitive Skin, 50 ml € 8,19 (€ 163,80 / l)
Skupna cena: € 39,68
Opis

Tone Perfecting Night Cream znamke Biofficina Toscana je hranljiva nočna nega obraza, zasnovana za podporo enakomernejšemu in sijočemu videzu tena ter manj opaznemu videzu pigmentnih madežev. Formula vsebuje Rubiox® 2.0, učinkovino iz ekološko pridelanega toskanskega črnega ribeza, malin in plodov šipka, ki je naravno bogata z antioksidativnimi snovmi in pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom.

Sestava je obogatena z učinkovino, pridobljeno iz cvetov navadne marjetice, ki pomaga zmanjšati opaznost pigmentnih madežev, povezanih s starostjo, in podpreti enakomernejši videz tena. Izvleček opuncije italijanskega izvora zagotavlja vlažilne in antioksidativne lastnosti, karitejevo maslo, glicerin in olja rastlinskega izvora pa dopolnjujejo formulo s hranljivimi, mehčalnimi in vlažilnimi lastnostmi. Bogata tekstura neguje, ne da bi obtežila kožo, in ob redni uporabi pomaga ohranjati kožo mehko, navlaženo ter enakomernejšega videza.

Glavne značilnosti

  • nočna nega za kožo s pigmentnimi madeži in neenakomernim tenom
  • z Rubiox® 2.0 iz ekološko pridelanega toskanskega črnega ribeza, malin in šipka
  • z učinkovino, pridobljeno iz cvetov navadne marjetice
  • z izvlečkom opuncije italijanskega izvora
  • s karitejevim maslom, glicerinom in rastlinskimi olji
  • podpora enakomernejšemu in sijočemu videzu ter antioksidativne in hranljive lastnosti
  • pomaga zmanjšati opaznost pigmentnih madežev
  • bogata in hranljiva tekstura, ki kože ne obteži

Uporaba

Zvečer nanesite na obraz, vrat in dekolte ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije.

Št. izd.: BTO-0339
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140492768
Znamka: Biofficina Toscana
Uporaba: Nočna nega
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne
Opozorila: Samo za zunanjo uporabo., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, C15-19 Alkane, Caprylic/Capric Triglyceride, C 14-22 Alcohol, Vegetable Oil, Bellis Perennis Flower Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sorbitan Olivate, Benzyl Alcohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Parfum, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Rosa Canina Fruit Extract[1], Glyceryl Laurate, Ribes Nigrum (Black Currant) Juice[1], Rubus Idaeus Fruit Juice[1], Opuntia Ficus Indica Stem Extract, Citric Acid, Phenylethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Tone Perfecting Night Cream

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder