Biofficina Toscana Soothing Facial Toner 2.0, 100 ml

Nežen in pomirjajoč tonik za obraz z bio toskanskim slezom

€ 17,19

(€ 171,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo in reaktivno kožo
  • s hialuronsko kislino, aloe vero in meliso
  • vlažilno, mehčalno in zaščitno
  • pomaga uravnotežiti pH kože
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z hej Organic Naked Glow serum za obraz, 30 ml

Biofficina Toscana Soothing Facial Toner 2.0, 100 ml € 17,19 (€ 171,90 / l)
hej Organic Naked Glow serum za obraz, 30 ml € 15,19 (€ 506,33 / l)
Skupna cena: € 32,38
Opis

Soothing Facial Toner 2.0 znamke Biofficina Toscana je vlažilni in pomirjajoči tonik, zasnovan za občutljivo in reaktivno kožo. Formula vsebuje sluzi bio sleza iz Toskane z vlažilnimi, mehčalnimi in osvežilnimi lastnostmi v sinergiji z aloe vero, vodo bio melise ter izvlečkoma ognjiča in rmana. Pomaga ponovno uravnovesiti pH kože po čiščenju in jo pripravi na nadaljnjo nego obraza.

Sestava je obogatena s hialuronsko kislino različnih molekulskih mas, ki pomaga zadrževati vlago, ter derivatom ovsa, pridobljenim s postopkom hiperfermentacije, bogatim z antioksidanti in aminokislinami. Kombinacija aktivnih sestavin pomaga blažiti občutek suhosti ter pusti kožo mehko, navlaženo, enakomernega videza in gladko. Vonj zaznamujejo nežne in sladke cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za občutljivo in reaktivno kožo
  • s sluzmi bio sleza iz Toskane
  • z aloe vero, vodo bio melise, ognjičem in rmanom
  • s hialuronsko kislino različnih molekulskih mas
  • z derivatom ovsa, pridobljenim s hiperfermentacijo
  • pomirjajoče, vlažilno, mehčalno in zaščitno delovanje
  • pomaga ponovno uravnovesiti pH kože po čiščenju
  • pusti kožo mehko, enakomernega videza in gladko

Uporaba

Po čiščenju nanesite neposredno na obraz z rokami in nežno vmasirajte, dokler se ne vpije, brez uporabe bombažnih blazinic. Nadaljujte z naslednjimi koraki nege obraza.

Št. izd.: BTO-0334
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140492744
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: tekočina, sprej
Vrste izdelkov: Obrazne vodice in toniki
Tip kože: Občutljiva koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
PAO: 6 mesecev
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Propandiol, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water[1], Glycerin, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Betaine, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Achillea Millefolium Extract[1], Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Potassium Sorbate, Citric Acid, Citronellol, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxyde, Benzyl Alcohol, Geraniol

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Soothing Facial Toner 2.0

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder