Biofficina Toscana Purifying Deodorant Cream, 50 ml

Nežen dezodorant za prijeten občutek svežine

€ 13,59

(€ 271,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 12,63 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože, tudi občutljivo
  • z meto, triethyl citrate in cinkovim oksidom
  • proti neprijetnim vonjavam, čistilno in mehčalno
  • brez aluminijevih soli, kalijevega galuna in alkohola

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Purifying Deodorant Cream, 50 ml € 13,59 (€ 271,80 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 27,68
Opis

Purifying Deodorant Cream znamke Biofficina Toscana je dezodorantna krema brez aluminijevih soli, kalijevega galuna in alkohola, primerna za vse tipe kože, še posebej za občutljivo kožo. Formula vsebuje trietil citrat ter izvlečka jabolka in mete iz ekološke pridelave v Toskani ter pomaga preprečevati nastanek neprijetnih vonjav in zagotavlja prijeten občutek svežine.

Sestava je obogatena s cinkovim oksidom z adstringentnimi in pomirjajočimi lastnostmi ter izvlečki rožmarina, njivske preslice, žajblja in timijana s čistilnimi in osvežilnimi lastnostmi. Ekološko oljčno olje dopolnjuje formulo s svojimi mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi. Kremasta tekstura se zlahka vpije in je primerna tudi po depilaciji. Dišavo zaznamujejo sveže note jabolka in mete.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe kože, tudi občutljivo
  • z jabolkom in meto iz ekološke pridelave v Toskani
  • s trietil citratom in cinkovim oksidom
  • z rastlinskimi izvlečki s čistilnimi in osvežilnimi lastnostmi
  • z ekološkim oljčnim oljem z mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi
  • pomaga preprečevati nastanek neprijetnih vonjav
  • brez aluminijevih soli, kalijevega galuna in alkohola
  • kremasta tekstura, ki se zlahka vpije

Uporaba

Majhno količino izdelka nanesite na čisto in suho kožo ter vmasirajte, dokler se ne vpije.

Št. izd.: BTO-0215
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140491389
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Dezodoranti
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez alkohola, Brez aluminijevih soli, Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sveže, meta / menta
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Triethylcitrate, Glyceryl Stearate Se, Cetearyl Glucoside, Cetearylalcohol, Cetyl Alcohol, Myristyl Myristate, Zinc Oxide, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Malus Domestica Fruit Extract[1], Mentha Arvensis Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Equisetum Arvense Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract[1], Sodium Cetearyl Sulfate, Benzyl Alcohol, Parfum, Ethylhexylglycerin, Phenylethanol, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Dehydroacetic Acid

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Purifying Deodorant Cream

18 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
15 (51%)
4 Zvezdice
9 (31%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
3 (10%)
1 Zvezdica
2 (6%)

29 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 18 recenzij v drugih jezikih.