Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml

Nežen gel za vsakodnevno britje

€ 15,99

(€ 319,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,87 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • idealno po britju
  • z Uviox®-Oleox®, smiljem in oljčnim oljem
  • vlažilno, pomirjajoče, antioksidativno in zaščitno
  • brez alkohola, primerno tudi kot dnevna krema za obraz

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana MEN Face Cream, Lesna dišava (50 ml)

Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml € 15,99 (€ 319,80 / l)
Biofficina Toscana MEN Face Cream, Lesna dišava (50 ml) € 18,59 (€ 371,80 / l)
Skupna cena: € 34,58
Opis

MEN Antioxidant Aftershave Cream znamke Biofficina Toscana je vlažilna in pomirjajoča nega za obraz in vrat, idealna po britju in primerna za vse tipe kože. Formula brez alkohola pomaga ohranjati kožo mehko in prijetno ter se lahko uporablja tudi kot običajna vlažilna krema za obraz.

Vsebuje izvleček bio laškega smilja z otoka Elba s pomirjajočimi, antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi ter patentirano sinergijo Uviox®-Oleox®, pridobljeno iz tropin bio rdečega grozdja Chianti in bio zelenih oliv s toskanskih gričev ter bogato z antioksidativnimi polifenoli. Bio olivno olje in vitamin E dopolnjujeta formulo z vlažilnimi, mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi. Vonj zaznamujejo rahlo začimbne note.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe kože
  • idealna po britju
  • s patentirano sinergijo Uviox®-Oleox®
  • z bio laškim smiljem z otoka Elba
  • z bio olivnim oljem in vitaminom E
  • vlažilno, pomirjajoče, antioksidativno in zaščitno delovanje
  • uporablja se lahko tudi kot vsakodnevna krema za obraz
  • brez alkohola

Uporaba

Po britju nanesite na obraz in vrat ter nežno vmasirajte, dokler se krema ne vpije. Uporabljate jo lahko tudi na preostalem delu obraza kot vsakodnevno vlažilno kremo.

Št. izd.: BTO-0112
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140490122
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Britje in depilacija, Nega za moške
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez alkohola, Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Karakteristika dišave: moška
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Hydrolyzed Olive Fruit[1], Hydrolyzed Grape Fruit[1], Sodium Lauroyl Glutamate, Stearic Acid, Lecithin, Silybum Marianum Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Sodium Dehydroacetate, Tocopherol (Vitamin E), Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citricacid, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Xanthan Gum, Limonene, Linalool, Eugenol, Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Myristica Fragrans Kernel Oil, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pimenta Racemosa Leaf/Fruit Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Rosa Damascena Flower Extract, Schinus Terebinthifolius Seed Extract, Vanillin, Zinziber Officinalis Root Oil, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream

68 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
80 (50%)
4 Zvezdice
49 (31%)
3 Zvezdice
18 (11%)
2 Zvezdici
8 (5%)
1 Zvezdica
2 (1%)

157 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 68 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder