Biofficina Toscana MEN Face Cream, Lesna dišava (50 ml)

Vlažilna krema za obraz z bio smiljem z otoka Elba

€ 18,59

(€ 371,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vonj: Lesna dišava

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 17,28 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s smiljem, niacinamidom, sečnino in natrijevim PCA
  • vlažilno, pomirjajoče in antioksidativno
  • bogata, a lahka tekstura

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Lesna dišava (200 ml)

Biofficina Toscana MEN Face Cream, Lesna dišava (50 ml) € 18,59 (€ 371,80 / l)
Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Lesna dišava (200 ml) € 12,09 (€ 60,45 / l)
Skupna cena: € 30,68
Opis

MEN Face Cream znamke Biofficina Toscana je vlažilna krema za vsakodnevno nego moške kože in je primerna za vse tipe kože. Bogata, a lahka tekstura se zlahka vpije in jo lahko uporabljate zjutraj in zvečer na obrazu in vratu.

Formula vsebuje izvleček bio laškega smilja z otoka Elba z antioksidativnimi, čistilnimi in zaščitnimi lastnostmi ter bio izvlečke sleza, ognjiča in pasijonke s pomirjajočim delovanjem. Niacinamid, urea in natrijev PCA prispevajo k navlaženosti kože, bio ekstra deviško oljčno olje Toscano IGP in skvalan pa imata mehčalne lastnosti. Vitamina C in E dopolnjujeta sestavo z antioksidativnim delovanjem. Krema pusti kožo mehko in prožno, spremljajo pa jo intenzivne lesne note.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe kože
  • z bio laškim smiljem z otoka Elba
  • z niacinamidom, ureo in natrijevim PCA
  • z bio ekstra deviškim oljčnim oljem Toscano IGP in skvalanom
  • z bio izvlečki sleza, ognjiča in pasijonke
  • vlažilno, pomirjajoče, antioksidativno in zaščitno delovanje
  • bogata, a lahka tekstura
  • za vsakodnevno jutranjo in večerno uporabo
  • z intenzivnimi lesnimi notami

Uporaba

Zjutraj in zvečer nanesite na obraz in vrat ter nežno vmasirajte, dokler se krema popolnoma ne vpije.

Št. izd.: BTO-0165
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140490726
Znamka: Biofficina Toscana
Konsistenca: Kreme
Vrste izdelkov: Nega za moške, Maske za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Ayurvedsko, Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: lesni
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta embalaže: brezzračni razpršilnik
Sestavine (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Ether, Squalen, Sorbitan Olivate, Cetearylalcohol, Cetearyl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Myristyl Myristate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Passiflora Incarnata Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Urea, Sodium Lactate, Sodium Pca, Glycerin, Benzyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Parfum, Sorbitan Palmitate, Xanthan Gum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Sodium Hydroxyde, Lecithin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citronellal, Hydroxy Citronellal, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Linalool, Limonene, Citricacid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - moška nega
Airless-sistem
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana MEN Face Cream

72 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
98 (46%)
4 Zvezdice
69 (32%)
3 Zvezdice
39 (18%)
2 Zvezdici
6 (2%)
1 Zvezdica
1 (0%)

213 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 72 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder