Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml

Idealno za nežno odstranjevanje ostankov ličil

€ 15,19

(€ 101,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,12 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože, tudi občutljivo
  • s pomirjajočimi rastlinskimi izvlečki
  • pomirjajoče, mehčalno in osvežilno
  • odlično kot drugi korak dvojnega čiščenja

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Mallow Face Cream-Gel, 50 ml

Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml € 15,19 (€ 101,27 / l)
Biofficina Toscana Mallow Face Cream-Gel, 50 ml € 20,99 (€ 419,80 / l)
Skupna cena: € 36,18
Opis

Mallow Mousse znamke Biofficina Toscana je čistilna pena za obraz z mehko in lahko konsistenco, idealna za vsakodnevno čiščenje vseh tipov kože, tudi občutljive. Površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora nežno očistijo ter odstranijo nečistoče in ostanke ličil, ne da bi kožo obtežile.

Formula vsebuje sluzi ekološko pridelanega toskanskega sleza z vlažilnimi, mehčalnimi in osvežilnimi lastnostmi ter ekološke izvlečke pasijonke, ognjiča, laškega smilja in navadnega rmana s pomirjajočimi in mehčalnimi lastnostmi. Po čiščenju je koža čista, mehka, gladka in žametna. Idealna je zjutraj za osvežitev obraza ali kot drugi korak dvojnega čiščenja po izdelku za odstranjevanje ličil. Dišavo zaznamujejo nežne in sladke cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe kože, tudi občutljivo
  • s sluzmi ekološko pridelanega toskanskega sleza
  • z ekološko pridelanimi pasijonko, ognjičem, laškim smiljem in navadnim rmanom
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora
  • čistilne, pomirjajoče, mehčalne in osvežilne lastnosti
  • odstrani nečistoče in ostanke ličil
  • kožo naredi mehko, gladko in žametno
  • idealna tudi kot drugi korak dvojnega čiščenja

Uporaba

Nanesite na obraz in vrat, nežno vmasirajte in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0170
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140490825
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože, Občutljiva koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Čistila za obraz (konsistenca): Čistilna pena
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Urea, Passiflora Incarnata Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Achillea Millefolium Flower/Leaf/Stem Extract[1], Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sodium Hydroxyde, Dehydroacetic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Tocopherol (Vitamin E), Hexyl Cinnamal

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Slez
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Mallow Mousse

97 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
112 (62%)
4 Zvezdice
44 (24%)
3 Zvezdice
20 (11%)
2 Zvezdici
1 (0%)
1 Zvezdica
2 (1%)

179 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 97 recenzij v drugih jezikih.