Biofficina Toscana Hair Heat Protectant, 100 ml

Zaščita las pred toploto z likopenom

€ 20,49

(€ 204,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 19,05 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • s paradižnikom, aminokislinami in rastlinskimi beljakovinami
  • negovalno in proti skodranosti
  • ščiti pred toploto do 230 °C
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml

Biofficina Toscana Hair Heat Protectant, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / l)
Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml € 12,09 (€ 60,45 / l)
Skupna cena: € 32,58
Opis

Hair Heat Protectant znamke Biofficina Toscana je nega brez izpiranja za vse tipe las, zasnovana za zaščito pred toploto sušilnika za lase, likalnika in drugih pripomočkov za oblikovanje do 230 °C. Formula vsebuje Active Lipo Extract iz lupin bio paradižnika iz Toskane, bogatega z likopenom, ter kompleks aminokislin rastlinskega izvora in hidroliziranih beljakovin.

Sestava vsebuje tudi polimer iz semen guar, ki na lasnem vlaknu tvori zaščitni film in pomaga omejiti poškodbe zaradi oblikovanja s toploto. Aminokisline in rastlinske beljakovine prispevajo k mehkobi, sijaju in lažjemu česanju, negovalno delovanje pa pomaga zmanjšati krepast videz in statično elektriko. Idealen je pred sušenjem ali uporabo likalnika za lase ter pusti lase mehke, sijoče in preproste za česanje. Vonj zaznamujejo sladke citrusne note.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe las
  • zaščita pred toploto do 230 °C
  • z Active Lipo Extract iz bio paradižnika iz Toskane
  • z aminokislinami rastlinskega izvora in hidroliziranimi beljakovinami baobaba in kvinoje
  • toplotno zaščitno, negovalno in protikrepasto delovanje
  • pomaga zaščititi lasno vlakno pred poškodbami zaradi oblikovanja s toploto
  • olajša česanje in pomaga zmanjšati statično elektriko
  • prispeva k mehkim in sijočim lasem

Uporaba

Ustrezno količino izdelka nanesite na umite in z brisačo osušene lase ter ga porazdelite po dolžinah, preden lase razčešete in nadaljujete s sušenjem ali oblikovanjem s toploto. Ne izpirajte.

Št. izd.: BTO-0356
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140493130
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Oblikovanje las
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks
Dišavne note: citrusne
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Propandiol, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Hydrolyzed Adansonia Digitata (Baobab) Seed Extract, Threonine, Wheat Amino Acids, Arginine Hci, Soy Amino Acids, Serin, Hydrolyzed Quinoa, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Benzyl Salicylate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Dehydroacetate, Citronellol, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Limonene, Lactic Acid, Linalool, Benzaldehyde

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Hair Heat Protectant

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder