Biofficina Toscana Gentle Two-Phase Make-up Remover, 200 ml

Nežno odstranjevanje ličil z obraza in oči

€ 17,19

(€ 85,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo in nežne predele
  • brez dodanih dišav
  • pomirjajoče in mehčalno
  • dvofazna formula za obraz in oči

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Gentle Two-Phase Make-up Remover, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 31,28
Opis

Gentle Two-Phase Make-up Remover znamke Biofficina Toscana je odstranjevalec ličil za obraz in oči, posebej primeren za občutljivo kožo in oči, nagnjene k rdečici. Formula združuje vodno in oljno fazo za nežno odstranjevanje ličil med vsakodnevnim čiščenjem.

Oljna faza iz lahkih olj pomaga odstraniti ličila, bio hidrolati smetlike, kamilice, plavice in ožepka pa imajo pomirjajoče in mehčalne lastnosti. Formula je obogatena z izvlečkom bio ovsa iz Toskane in azulenom, značilno sestavino eteričnega olja kamilice s pomirjajočimi lastnostmi. Brez dodanih dišav je idealen tudi za vse, ki imajo raje neodišavljene izdelke.

Glavne značilnosti

  • za občutljivo kožo in oči, nagnjene k rdečici
  • za obraz in oči
  • z vodno in oljno fazo
  • z bio ovsom iz Toskane
  • z bio hidrolati smetlike, kamilice, plavice in ožepka
  • odstranjevanje ličil ter pomirjajoče in mehčalno delovanje
  • nežno odstrani ličila
  • brez dodanih dišav

Uporaba

Pred uporabo dobro pretresite, da se obe fazi premešata. Majhno količino izdelka nanesite na blazinico in z njo nežno obrišite obraz in oči, nato sperite. Nato lahko kot drugi korak dvojnega čiščenja uporabite čistilni izdelek za obraz.

Št. izd.: BTO-0110
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140490108
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: mleko
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože, Občutljiva koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta embalaže: steklenička
Sestavine (INCI)

Ethylhexyl Stearate, Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Centaurea Cyanus Flower Water, Chamomilla Recutita Flower Water[1], Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Sodium Benzoate, Azulene

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Gentle Two-Phase Make-up Remover

235 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
193 (55%)
4 Zvezdice
87 (25%)
3 Zvezdice
39 (11%)
2 Zvezdici
11 (3%)
1 Zvezdica
15 (4%)

345 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 235 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder