Biofficina Toscana Draining Mud Scrub, 200 ml

Nežen piling z osvežilnim učinkom

€ 30,39 € 31,99 -5%

(€ 151,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 29,75 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za noge, roke in trebuh
  • z epsomsko soljo, ananasom in meto
  • piling, gladilno in osvežilno
  • nega 2 v 1 z blatom in pilingom
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Avril Shower Gel Orange Flower, 500 ml

Biofficina Toscana Draining Mud Scrub, 200 ml € 30,39 (€ 151,95 / l)
Avril Shower Gel Orange Flower, 500 ml € 7,19 (€ 14,38 / l)
Skupna cena: € 37,58
Opis

Draining Mud Scrub znamke Biofficina Toscana je tretma za telo 2 v 1, ki združuje blatno oblogo in piling. Formula vsebuje epsomsko sol in natrijev klorid, ananasov sok ter izvleček poprove mete iz ekološke pridelave v Toskani, ki poskrbi za prijeten občutek svežine.

Sestavo dopolnjujeta plovec in kremen v prahu, ki mehansko luščita kožo ter pomagata odstraniti odmrle kožne celice in jo zgladiti. Izvlečki pasijonke, kamilice, laškega smilja, rmana in lipe dopolnjujejo formulo z antioksidativnimi in pomirjajočimi lastnostmi. Konsistenca se zlahka porazdeli, se oprime kože brez kapljanja in zahteva 20 minut delovanja. Po uporabi je koža videti bolj gladka in sijoča. Dišavo zaznamujejo sveže mentolne note.

Izdelek je bil instrumentalno testiran na 20 prostovoljcih, starih od 18 do 60 let, z zastajanjem vode. Po enkratnem nanosu in 20 minutah delovanja sta bili izmerjeni zunajcelična voda in obseg stegna. Opravljene so bile tudi meritve po 28 dneh uporabe z dvema nanosoma na teden.

Glavne lastnosti

  • tretma za telo 2 v 1 z blatno oblogo in pilingom
  • z epsomsko soljo, natrijevim kloridom in ananasovim sokom
  • s poprovo meto iz ekološke pridelave v Toskani
  • s plovcem in kremenom v prahu za mehanski piling
  • z rastlinskimi izvlečki z antioksidativnimi in pomirjajočimi lastnostmi
  • za piling, gladek videz kože in prijeten občutek svežine
  • prispeva k gladkemu in sijočemu videzu kože
  • tekstura, ki se zlahka nanaša in ne kaplja

Uporaba

Nanesite na suho kožo nog, rok in trebuha ter nekaj minut enakomerno masirajte. Pustite delovati 20 minut, nato temeljito sperite. Uporabljajte dvakrat tedensko.

Št. izd.: BTO-0348
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140493048
Znamka: Biofficina Toscana
Pilingi-vrste: Mehanski piling
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Piling za tuširanje
Tip kože: Celulit
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: meta / menta
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Silicia, Magnesium Sulphate, Caolin Clay, Pumice, CI 77947 (Zinc Oxide), Ananas Sativus Fruit Juice, C15-19 Alkane, Sodium Chloride, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-6 Laurate, Magnesium Aluminium Silicate, Benzyl Alcohol, Parfum, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Myristyl Glucoside, Ceratonia Siliqua (Locust Bean) Gum, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Glyceryl Laurate, Ethylhexylglycerin, Glucose, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Mentha Piperita Leaf Extract[1], Achillea Millefolium Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Helichrysum Italicum Flower Extract, Passiflora Incarnata Extract, Tilia Cordata (Linde) Flower Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Draining Mud Scrub