Biofficina Toscana Curl Nourishing Conditioner, 200 ml

Negovalni balzam, idealen za Curly metodo

€ 14,19

(€ 70,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 13,19 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za valovite in kodraste lase
  • s kivijem in rastlinskim keratinom
  • krepilno, obnovitveno in proti skodranosti
  • neguje brez obtežitve
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml

Biofficina Toscana Curl Nourishing Conditioner, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml € 12,09 (€ 60,45 / l)
Skupna cena: € 26,28
Opis

Curl Nourishing Conditioner znamke Biofficina Toscana je hranljiva in negovalna nega, namenjena valovitim in kodrastim lasem ter primerna za metodo Curly. Formula vsebuje izvleček ekološko pridelanega toskanskega kivija z vlažilnimi in antioksidativnimi lastnostmi, ekološki izvleček lanu, beljakovinski kompleks, pridobljen iz italijanskega riža, in rastlinski keratin.

Sestava je obogatena z izvlečki ananasa, marelice in moringe, karitejevim maslom ter kokosovim in jojobinim oljem. Kombinacija rastlinskih beljakovin, mehčalnih sestavin in negovalnih molekul zagotavlja hranljive in krepilne lastnosti ter pomaga izboljšati prožnost in razčesavanje ter zmanjšati krepast videz. Bogata formula neguje, ne da bi obtežila lase, ter pomaga ohranjati kodre mehke, prožne, definirane in svilnate. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne značilnosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z ekološko pridelanim toskanskim kivijem, lanom in beljakovinskim kompleksom iz italijanskega riža
  • z rastlinskim keratinom, karitejevim maslom ter kokosovim in jojobinim oljem
  • hranljive in krepilne lastnosti ter pomoč pri negi in zmanjšanju krepastega videza
  • pomaga izboljšati prožnost, definicijo in razčesavanje
  • neguje, ne da bi obtežil lase
  • primerno za metodo Curly

Uporaba

Po umivanju s šamponom nanesite na dolžine, pustite delovati nekaj minut in temeljito sperite. Primerno za metodo Curly.

Št. izd.: BTO-0314
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140492386
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: lasje nagnjeni razmršenosti (frizz), skodrani lasje
Lastnosti: Curly Girl Method Approved, Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sadne
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Ananas Sativus Fruit Extrat[1], Wheat Amino Acids, Hydrolized Rice Protein, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Soy Amino Acids, Arginine Ferulate, Proline, Arginine Ferulate, Serin, Threonine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Benzyl Alcohol, Moringa Oleifera Leaf Extract, Parfum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene, Sodium Pca, Sodium Benzoate, Linalool, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sorbit, Potassium Sorbate, Benzyl Salicylate, Propandiol, Citricacid

  1. iz ekološke pridelave
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Curl Nourishing Conditioner

5 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
6 (60%)
4 Zvezdice
3 (30%)
3 Zvezdice
1 (10%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

10 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 5 recenzij v drugih jezikih.