Biofficina Toscana CoWash for Straight Hair, 200 ml

Osvežilna nega 2 v 1 za telo in lase

€ 18,69

(€ 93,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 17,38 / kos.-7%
  • nad 3 le € 16,82 / kos.-10%
  • nad 6 le € 15,32 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za ravne, tanke lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • z bio toskanskim grozdjem in granatnim jabolkom
  • gladilno, antioksidativno in zaščitno
  • čisti in neguje brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana CoWash for Straight Hair, 200 ml € 18,69 (€ 93,45 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 32,78
Opis

CoWash for Straight Hair znamke Biofficina Toscana je čistilni balzam, zasnovan za nežno čiščenje in nego ravnih, tankih las ali las, ki jih želite zgladiti, v enem koraku. Formula s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora vsebuje izvleček grozdja in sok bio toskanskega granatnega jabolka z antioksidativnimi, zaščitnimi in krepilnimi lastnostmi.

Sestavo dopolnjujeta prah grozdnih lupin, ki nežno lušči lasišče, in hemisqualane z vlažilnimi in negovalnimi lastnostmi. Kremasta konsistenca se zlahka porazdeli in spere ter lase razčeše in ukroti že med umivanjem, ne da bi jih obtežila. Učinek glajenja in lažjega oblikovanja pomaga ohranjati dolžine mehke, lahkotne in svilnate ter jih pripravi na nadaljnje oblikovanje. Izdelek je idealen tudi za pogosto umivanje ter za obremenjene, poškodovane ali barvane lase. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne lastnosti

  • za ravne, tanke lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • z bio toskanskim grozdjem in granatnim jabolkom
  • za gladek videz, lažje oblikovanje in nego las
  • z antioksidativnimi, zaščitnimi in krepilnimi lastnostmi
  • s prahom grozdnih lupin za nežno luščenje
  • očisti in razčeše brez obtežitve
  • idealno tudi za pogosto umivanje

Uporaba

Nanesite na mokre lase in masirajte, dokler ne nastane nežna kremasta pena, nato temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0245
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491754
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: lomljivi lasje, barvani lasje, poškodovani lasje, suhi lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne, sladke
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenylalkohol, Cetearylalcohol, Sucrose Cocoate, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, C13‐15 Alkane, Vitis Vinifera (Grape) Skin Powder, Punica Granatum Fruit Juice[1], Glycerin, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Parfum, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Benzoic Acid, Linalool, Limonene, Dehydroacetic Acid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana CoWash for Straight Hair

17 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
13 (44%)
4 Zvezdice
8 (27%)
3 Zvezdice
6 (20%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
2 (6%)

29 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 17 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder