Biofficina Toscana Antioxidant Facial Toner 2.0, 100 ml

Antioksidativni in vlažilni tonik za obraz z bio toskanskimi borovnicami

€ 16,19

(€ 161,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,05 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho, zrelo in obremenjeno kožo
  • z Lipovim® in sečnino
  • vlažilno, tonizirajoče in osvežilno
  • praktična formula v spreju
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Skin Food Super Serum, 30 ml

Biofficina Toscana Antioxidant Facial Toner 2.0, 100 ml € 16,19 (€ 161,90 / l)
Weleda Skin Food Super Serum, 30 ml € 15,19 (€ 506,33 / l)
Skupna cena: € 31,38
Opis

Antioxidant Facial Toner 2.0 znamke Biofficina Toscana je vlažilni in antioksidativni tonik v pršilu, posebej primeren za suho, zrelo in obremenjeno kožo. Formula vsebuje Lipovim®, aktivno sestavino iz bio toskanskih grozdnih tropin in borovnic, ki koži zagotavlja antioksidativne snovi iz sadežev in jo pomaga zaščititi pred oksidativnim stresom.

Sestavo dopolnjujejo bio voda zelenega čaja z osvežilnimi in tonizirajočimi lastnostmi, urea in glicerin z vlažilnim učinkom ter derivat ovsa, pridobljen s postopkom hiperfermentacije, bogat z antioksidanti in aminokislinami. Dodatna aktivna sestavina naravnega izvora pomaga zmanjšati občutek suhosti ter ohranjati kožo mehko in prijetno. Po čiščenju tonik kožo navlaži ter jo naredi mehko, enakomernega videza in gladko ter jo pripravi na nadaljnjo nego obraza. Dišavo zaznamujejo nežne in sladke cvetlične note.

Glavne lastnosti

  • za suho, zrelo in obremenjeno kožo
  • z Lipovim® iz bio toskanskih grozdnih tropin in borovnic
  • z bio vodo zelenega čaja
  • z ureo in glicerinom
  • z derivatom ovsa, pridobljenim s hiperfermentacijo
  • z antioksidativnim, vlažilnim, tonizirajočim in osvežilnim učinkom
  • kožo naredi mehko, enakomernega videza in gladko
  • formula v pršilu, idealna po čiščenju

Uporaba

Po čiščenju razpršite neposredno na kožo obraza in pri tem imejte oči tesno zaprte. Pustite, da se vpije, nato nadaljujte z naslednjimi koraki nege obraza.

Št. izd.: BTO-0335
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140492737
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: tekočina, sprej
Vrste izdelkov: Obrazne vodice in toniki
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
PAO: 6 mesecev
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej
Sestavine (INCI)

Aqua, Propandiol, Camellia Sinensis Leaf Water[1], Glycerin, Betaine, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Hydrolyzed Grape Skin[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Rosa Centifolia Flower Oil, Urea, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Saccharide Isomerate, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Potassium Sorbate, Sorbit, Lecithin

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Antioxidant Facial Toner 2.0

3,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (50%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (50%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni