veg-up ZERO-Waste piling za obraz in telo Nourishing, 65 g

Nežno piling milo za obraz in telo

€ 13,29

(€ 204,46 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 65 g

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s hranilnimi snovmi
  • ylang ylang tonizira
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Santé – naturally. SANTE gel za prhanje z bio-kokosom in vanilijo, 950 ml

veg-up ZERO-Waste piling za obraz in telo Nourishing, 65 g € 13,29 (€ 204,46 / kg)
Santé – naturally. SANTE gel za prhanje z bio-kokosom in vanilijo, 950 ml € 13,79 (€ 14,52 / l)
Skupna cena: € 27,08
Opis

Piling milo nezno očisti ter neguje kožo. Eterično olje ylang ylanga krepi ton ter sijaj kože, medtem ko olje divje vrtnice vsebuje veliko vitamina C in temeljito navlaži kožo.

Uporaba:

  • S krožnimi premiki premažite kožo s piling milom.
  • Ob nanosu izpustite predel oči.
  • Nato kožo splahnite s toplo vodo.
Št. izd.: VEG-ZW0112
Vsebina: 65 g
EAN: 8052086651562
Znamka: veg-up
Pilingi-vrste: Mehanski piling
Vrste izdelkov: Piling za tuširanje
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Sestavine (INCI)

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil[2], Sodium Hydroxyde, Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Ricinus Communis Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Rosa Canina Fruit Extract, Caolin Clay, Illite, Montmorillonite, Glycerin Soja Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

  1. iz ekološke pridelave
  2. iz pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Laboratoires BeWell S.r.l., Via Nicolino di Galasso 19, 47899, San Marino, San Marino, www.vegup.bio
Pooblaščeni zastopnik kot odgovorna oseba EU: Dr.ssa Federica Giuzio, Viale Gramsci 35, 85010, Gallicchio (PZ), Italija, federica.giuzio@gmail.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek veg-up ZERO-Waste piling za obraz in telo Nourishing

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

2,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (50%)
2 Zvezdici
1 (50%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder