Rainbow Naturprodukte aloecare Aloe Vera Gel, 100 ml

Popolna izbira po britju oz. po sončenju

€ 6,47 € 7,19 -10%

(€ 64,70 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • podpira regeneracijo
  • hladi ter pomirja

Pogosto naročeno skupaj z Rainbow Naturprodukte aloecare Aloe Vera 24h krema, 50 ml

Rainbow Naturprodukte aloecare Aloe Vera Gel, 100 ml € 6,47 (€ 64,70 / l)
Rainbow Naturprodukte aloecare Aloe Vera 24h krema, 50 ml € 8,27 (€ 165,40 / l)
Skupna cena: € 14,74
Opis

Gel brez olja je popolen spremljevalec vseh tipov kože. Gel vsebuje veliko aloe vere, ki hladi in pomirja kožo. Izdelek je odličen za uporabo po britju ali dolgem dnevu na soncu. Aloe vera ima regeneracijske lastnosti, ki negujejo kožo z veliko vlažnosti. Gel je primeren za nego suhe, razdražene in občutljive kože.

Uporaba: Zjutraj in zvečer gel nanesite po potrebi.

Št. izd.: RAI-503110
Vsebina: 100 ml
EAN: 4044512311007
Znamka: Rainbow Naturprodukte
Konzistenca / oblika: gel
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože, Občutljiva koža, Suha koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Alcohol[1], Xanthan Gum, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Levulinic Acid, Sodium Hydroxyde, Sodium Levulinate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Santaverde GmbH, Borsteler Bogen 27B, 22453, Hamburg, Nemčija, www.santaverde.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Rainbow Naturprodukte aloecare Aloe Vera Gel

7 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (50%)
4 Zvezdice
3 (30%)
3 Zvezdice
1 (10%)
2 Zvezdici
1 (10%)
1 Zvezdica
0 (0%)

10 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 7 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder