fushi Really Good Stretch Mark Oil, 100 ml

Posebna nega za telo in obraz

€ 30,99

(€ 309,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suh in nečist tip kože
  • neguje brazgotine in neenakomernosti
  • popolno med nosečnostjo

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Youth Power Cell Activating Serum, 30 ml

fushi Really Good Stretch Mark Oil, 100 ml € 30,99 (€ 309,90 / l)
Weleda Youth Power Cell Activating Serum, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / l)
Skupna cena: € 55,48
Opis

Olje izravna ter polepša suh in nečist tip kože. Afriško olje baobaba izboljša strukturo kože in poskrbi za prožnost. Zmanjšate strije ter brazgotine. Popolno za nego med nosečnostjo.

Uporaba:

  • Olje šest tednov nanašajte na ustrezne predele telesa in ga vtrite s krožnimi premiki.
  • Najbolje je olje nanesti na nekoliko vlažno kožo neposredno po prhi ali kopeli.

Opombe:

  • Izdelek hranite na temnem ter suhem mestu.
  • Odprt izdelek je potrebno porabiti v roku 24-ih mesecev.
Št. izd.: XCO-FUSHI-F0050802a
Vsebina: 100 ml
EAN: 5055757916673
Znamka: fushi
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Olja za nego kože
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Ayurvedsko, Varno med nosečnostjo, Vegan
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na suhem mestu
Vrsta embalaže: steklenička, kozarec
Sestavine (INCI)

Sweet Almond Oil (Prunus Dulcis) With Triple Infused Organic Tulsi Serum (Ocimum Sanctum), Rosehip Seed Oil, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheatgerm), Avocado (Persea Americana), Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Citrus Paradisi Seed Oil, Vitamin E (D-Mixed Tocopherols)

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Fushi Wellbeing Ltd,, Unit 9 Roslin Square, Roslin Street, Acton,, W3 8DH, London, Velika Britanija
Pooblaščeni zastopnik kot odgovorna oseba EU: Rannesh Jansari, Keizersgracht 482, 1017EG, Amsterdam, Nizozemska, fushiwellbeing.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek fushi Really Good Stretch Mark Oil

5 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (66%)
4 Zvezdice
1 (16%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (16%)
1 Zvezdica
0 (0%)

6 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 5 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder