Bjobj Nega za ustnice Sorbetto, Grenivka (10 ml)

Za nebeško mehke ustnice

€ 5,39 € 5,99 -10%

(€ 539,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Okus: Grenivka

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vlaži
  • s hranilnimi olji
  • varuje

Pogosto naročeno skupaj z Domus Olea Toscana Anti-Age piling maska za ustnice, 10 ml

Bjobj Nega za ustnice Sorbetto, Grenivka (10 ml) € 5,39 (€ 539,00 / l)
Domus Olea Toscana Anti-Age piling maska za ustnice, 10 ml € 5,67 (€ 567,00 / l)
Skupna cena: € 11,06
Opis

Nega za ustnice Sorbetto ustnice preskrbi z vsem kaj potrebujejo. Kakovostna rastlinska olja, npr.: sončnično, repično in ricinusovo, negujejo ustnice in jih vlažijo. Vitamin E varuje občutljivo kožo z antioksidativnim učinkom pred prostimi radikali. Za očarljivo mehke ustnice z nežnim vonjem.

Št. izd.: BJO-ECO-BB637
Vsebina: 10 ml
EAN: 8032649457138
Znamka: Bjobj
Nega ustnic: Brezbarvni
Konzistenca / oblika: balzam
Vrste izdelkov: Nega ustnic
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks
Certifikati: BIOS NaturCosmetics
Sestavine (INCI)

Canola Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Glyceryl Behenate, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Tocopherol (Vitamin E), Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Citrus Nobilis Peel Extract, Punica Granatum Peel Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Beta-Sitosterol, Squalen, Glyceryl Laurate, Limonene

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: San.Eco.Vit. srl, Viale delle Industrie 5, 20881, Bernareggio (MB), Italija, www.sanecovit.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bjobj Nega za ustnice Sorbetto

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (50%)
4 Zvezdice
1 (25%)
3 Zvezdice
1 (25%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder