Biofficina Toscana Straightening Lotion, 100 ml

Lahkotnost in mehkoba z učinkom proti skodranosti las

€ 11,09

(€ 110,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 10,31 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za ravne lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • z bio grozdjem, granatnim jabolkom in sojinimi beljakovinami
  • gladilno, proti skodranosti in antioksidativno
  • disciplinira brez obtežitve, tudi na suhih laseh

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Straightening Conditioner, 200 ml

Biofficina Toscana Straightening Lotion, 100 ml € 11,09 (€ 110,90 / l)
Biofficina Toscana Straightening Conditioner, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Skupna cena: € 25,28
Opis

Straightening Lotion znamke Biofficina Toscana je tretma brez izpiranja za ravne lase ali lase, ki jih želite zgladiti. Formula združuje negovalne molekule naravnega izvora z izvlečkom grozdja in sokom bio toskanskega granatnega jabolka z antioksidativnimi, vlažilnimi in zaščitnimi lastnostmi.

Sestavo dopolnjujejo sojine beljakovine, ki pomagajo zaščititi lasno vlakno. Učinek glajenja in lažjega oblikovanja pomaga zgladiti dolžine in zmanjšati videz skodranosti brez obtežitve, lasje pa ostanejo mehki, lahkotni, svilnati in sijoči. Izdelek lahko uporabite tudi na suhih laseh za osvežitev pričeske in ukrotitev las ob povečani vlažnosti zraka. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne lastnosti

  • za ravne lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • z bio toskanskim grozdjem in granatnim jabolkom
  • s sojinimi beljakovinami in negovalnimi molekulami naravnega izvora
  • za gladek videz, lažje oblikovanje in zmanjšanje videza skodranosti
  • z antioksidativnimi, vlažilnimi in zaščitnimi lastnostmi
  • pomaga ohranjati lase mehke, svilnate in sijoče brez obtežitve
  • formula brez izpiranja, primerna tudi za suhe lase

Uporaba

Nanesite na umite in z brisačo osušene lase ter enakomerno porazdelite po dolžinah. Uporabite ga lahko tudi na suhih laseh za osvežitev pričeske ali zmanjšanje videza skodranosti ob povečani vlažnosti zraka. Ne izpirajte.

Št. izd.: BTO-0178
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140490955
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: fluid
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las, ravni lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Punica Granatum Fruit Juice[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Glycerin, Pca Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Soy Protein, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxy Citronellal, Citronellol

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Straightening Lotion

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder