Biofficina Toscana Solid Shampoo For Curly Hair, 80 g

Čiščenje kodrastih las brez vode z rastlinskimi površinsko aktivnimi snovmi

€ 14,69

(€ 183,63 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 80 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 13,66 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z bio toskanskim kivijem in vlažilnimi aktivnimi sestavinami
  • vlažilno, antioksidativno in za lažje razčesavanje
  • brez sulfatov in primerno za Curly metodo
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Curl Nourishing Conditioner, 200 ml

Biofficina Toscana Solid Shampoo For Curly Hair, 80 g € 14,69 (€ 183,63 / kg)
Biofficina Toscana Curl Nourishing Conditioner, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Skupna cena: € 28,88
Opis

Solid Shampoo For Curly Hair znamke Biofficina Toscana je trdi šampon z brezvodno formulo, namenjen umivanju valovitih in kodrastih las ter primeren za metodo Curly. Formula ni izdelana s postopkom umiljenja in ne vsebuje sulfatov, vsebuje pa površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora in izvleček bio kivija iz Toskane z antioksidativnimi in vlažilnimi lastnostmi.

Formula je obogatena s sestavinami za lažje razčesavanje ter mehčalnimi in vlažilnimi sestavinami, ki pomagajo izboljšati česanje in ohranjati navlaženost las. Ob stiku z vodo ustvari mehko peno, ki nežno očisti in olajša razčesavanje ter pusti kodre mehke, prožne in definirane. Vonj zaznamujejo sladke sadne note. Praktična trdna oblika je priročna tudi za potovanja.

Glavne značilnosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z bio kivijem iz Toskane
  • vlažilno, antioksidativno delovanje in lažje razčesavanje
  • pomaga ohranjati kodre mehke, prožne in definirane
  • formula brez sulfatov in vode
  • primerno za metodo Curly

Uporaba

Nanesite na mokre lase, nežno vmasirajte, dokler ne nastane mehka pena, in sperite. Po uporabi pustite izdelek, da se posuši.

Št. izd.: BTO-0313
Vsebina: 80 g
EAN: 8003140492393
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: trdo
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: lasje nagnjeni razmršenosti (frizz), skodrani lasje
Lastnosti: Curly Girl Method Approved, Testirano na nikelj, Brez sulfatov, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sadne
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo, Zaščitite pred vlago
Vrsta embalaže: karton
Sestavine (INCI)

Zea Mays Starch, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Cetearylalcohol, Aqua, Glycerin, Hydrogenated Castor Oil, Polyamino Sugar Condensate, Parfum, Punica Granatum Fruit Juice[1], Cocamidopropyl Betaine, CI 77891 (Titanium Dioxid), Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Sucrose, Limonene, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

  1. iz ekološke pridelave
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Solid Shampoo For Curly Hair

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (57%)
4 Zvezdice
2 (28%)
3 Zvezdice
1 (14%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

7 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder