Biofficina Toscana Purifying Face Cream, 50 ml

Lahka nega za jutranjo in večerno rutino

€ 20,49

(€ 409,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 19,05 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mešano, mastno in nečisto kožo
  • z niacinamidom, bio jabolkom in meto
  • čistilno, vlažilno in antioksidativno
  • lahka tekstura, ki se hitro vpije in ne masti

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Niacinamide 4% + Salicylic Acid 2%, 30 ml

Biofficina Toscana Purifying Face Cream, 50 ml € 20,49 (€ 409,80 / l)
Biofficina Toscana Niacinamide 4% + Salicylic Acid 2%, 30 ml € 17,49 (€ 583,00 / l)
Skupna cena: € 37,98
Opis

Purifying Face Cream znamke Biofficina Toscana je vlažilna krema s svežo in lahko teksturo, zasnovana za mešano, mastno kožo in kožo z nepravilnostmi. Formula vsebuje niacinamid v učinkoviti koncentraciji ter izvlečka ekološko pridelanega toskanskega jabolka in mete s čistilnimi, osvežilnimi in antioksidativnimi lastnostmi.

Sestava je obogatena z vlažilnimi snovmi in jojobinim oljem, ki pomagajo ohranjati navlaženost kože, ne da bi jo obtežili. Niacinamid ima tudi vlažilne, zaščitne in pomirjajoče lastnosti ter je posebej primeren za nego kože z nepravilnostmi. Tekstura se hitro vpije in ne pušča mastnega občutka ter pomaga uravnovesiti videz kože, ki je po uporabi sveža, enakomernega videza in sijoča. Dišavo zaznamujejo sveže note jabolka in mete.

Glavne značilnosti

  • za mešano, mastno kožo in kožo z nepravilnostmi
  • z niacinamidom v učinkoviti koncentraciji
  • z ekološko pridelanim toskanskim jabolkom in meto
  • z vlažilnimi snovmi in jojobinim oljem
  • čistilne, vlažilne, pomirjajoče in antioksidativne lastnosti
  • pomaga uravnovesiti videz kože
  • kožo naredi svežo, enakomernega videza in sijočo
  • lahka tekstura, ki se hitro vpije in ne pušča mastnega občutka

Uporaba

Zjutraj in zvečer nanesite na obraz, vrat in dekolte ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije.

Št. izd.: BTO-0217
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140491402
Znamka: Biofficina Toscana
Uporaba: 24-h nega
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Mastna koža, Mešana koža, Nečista koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne, meta / menta
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesecev
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Niacinamide, Glyceryl Stearat Citrat, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Decyl Oleate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, C13‐15 Alkane, Malus Domestica Fruit Extract[1], Mentha Arvensis Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Fructose, Sodium Pca, Glycine, Inositol, Urea, Sodium Lactate, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Parfum, P-Anisic Acid, Levulinic Acid, Lecithin, Sodium Levulinate, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Citricacid

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Purifying Face Cream

18 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
16 (45%)
4 Zvezdice
4 (11%)
3 Zvezdice
8 (22%)
2 Zvezdici
5 (14%)
1 Zvezdica
2 (5%)

35 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 18 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder