Biofficina Toscana No Smog Face Mask, 30 g

Hranilna nega za suho in obremenjeno kožo

€ 7,30 € 7,69 -5%

(€ 243,33 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 7,15 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za pusto kožo, obremenjeno zaradi onesnaženega okolja
  • z Liquepom® in mešanico olj ter masel
  • antioksidativno, vlažilno in hranilno
  • ščiti pred oksidativnim stresom

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g

Biofficina Toscana No Smog Face Mask, 30 g € 7,30 (€ 243,33 / kg)
Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Skupna cena: € 13,39
Opis

No Smog Face Mask znamke Biofficina Toscana je antioksidativna in zaščitna nega s kremasto konsistenco, posebej primerna za pusto kožo in kožo, obremenjeno zaradi vsakodnevne izpostavljenosti onesnaženju. Formula vsebuje Liquepom®, učinkovino, pridobljeno iz lupin ekološko pridelanega toskanskega paradižnika, bogato z likopenom in drugimi antioksidativnimi snovmi, ki pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom in vplivi onesnaženja.

Liquepom® je združen z bogato mešanico olj in masel z negovalnimi, vlažilnimi in mehčalnimi lastnostmi. Kremasta tekstura prijetno objame kožo, ne da bi jo obtežila, in jo po izpiranju naredi mehko, nahranjeno in sijočo. Dišavo zaznamujejo sodobne cvetlične in sadne note.

Glavne značilnosti

  • za pusto kožo in kožo, obremenjeno zaradi onesnaženja
  • z Liquepom® iz ekološko pridelanega toskanskega paradižnika
  • bogata z likopenom in antioksidativnimi snovmi
  • z mešanico hranljivih olj in masel
  • antioksidativne, vlažilne, hranljive in zaščitne lastnosti
  • pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom in vplivi onesnaženja
  • kožo naredi mehko, nahranjeno in sijočo
  • kremasta tekstura, primerna tudi za multimasking

Uporaba

Nanesite na celoten obraz ali na posamezne predele, tudi v kombinaciji z drugimi maskami za multimasking. Pustite delovati 15 minut, nato temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0277
Vsebina: 30 g
EAN: 8003140492072
Znamka: Biofficina Toscana
Konsistenca: Kreme
Vrste izdelkov: Maske za obraz
Tip kože: Zahtevna koža, Utrujena koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesecev
Opozorila: Samo za zunanjo uporabo., Uporabljajte samo na zdravi koži., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Zaščitite pred svetlobo in vročino.
Vrsta embalaže: vrečka
Sestavine (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearylalcohol, Cetearyl Glucoside, Glycerin, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrolyzed Grape Skin[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Hydrogenated Olive Oil, Arachidyl Glucoside, Arachidyl Alcohol, Glucomannan, Sodium Levulinate, Behenylalkohol, Sodium Anisate, Betaine, Sorbit, Parfum, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Citricacid, Lecithin, Xanthan Gum, Hydroxy Citronellal, Linalool, Sodium Benzoate, Citronellal, Potassium Sorbate, Cumarin, Limonene

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana No Smog Face Mask

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (66%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (33%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder