Biofficina Toscana MEN Shaving Gel, 100 ml

Omogoča lažje drsenje britvice med britjem

€ 12,09

(€ 120,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 11,24 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože, tudi občutljivo
  • s smiljem, slezom, koprivo in sečnino
  • pomirjajoče, mehčalno in vlažilno
  • brez alkohola, omogoča lažje drsenje britvice

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml

Biofficina Toscana MEN Shaving Gel, 100 ml € 12,09 (€ 120,90 / l)
Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml € 15,99 (€ 319,80 / l)
Skupna cena: € 28,08
Opis

MEN Shaving Gel znamke Biofficina Toscana je nežen gel za britje, primeren za vse tipe kože, tudi občutljivo. Ob stiku z vodo ustvari rahlo peno, ki olajša drsenje britvice in pomaga zmanjšati občutek draženja med britjem.

Formula vsebuje izvleček bio laškega smilja iz Toskane s pomirjajočimi, mehčalnimi, antioksidativnimi in čistilnimi lastnostmi ter bio izvlečka sleza in koprive. Urea dopolnjuje sestavo z vlažilnimi lastnostmi. Formula brez alkohola po britju pusti kožo mehko in prijetno. Vonj zaznamujejo intenzivne lesne note.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe kože, tudi občutljivo
  • z bio laškim smiljem iz Toskane
  • z bio izvlečkoma sleza in koprive
  • z ureo z vlažilnimi lastnostmi
  • pomirjajoče, mehčalno, vlažilno in čistilno delovanje
  • olajša drsenje britvice po koži
  • med nanosom ustvari rahlo peno
  • brez alkohola

Uporaba

Nanesite na navlaženo kožo obraza in vmasirajte, nato nadaljujte z britjem. Za gostejšo peno izdelek nanesite z mokrim čopičem za britje.

Št. izd.: BTO-0312
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140490115
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: pena
Vrste izdelkov: Britje in depilacija, Nega za moške
Tip kože: Za vse tipe kože, Občutljiva koža
Lastnosti: Brez alkohola, Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: lesni
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Glycerin, Decyl Glucoside, Coco Glucoside, Sodium Olivamphoacetate, Niacinamide, Urea, Fructose, Glycine, Inositol, Glyceryl Oleate, Sodium Pca, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hexyl Cinnamal, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Citronellal, Hydroxy Citronellal, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana MEN Shaving Gel

64 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
62 (56%)
4 Zvezdice
22 (20%)
3 Zvezdice
18 (16%)
2 Zvezdici
5 (4%)
1 Zvezdica
3 (2%)

110 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 64 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder