Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml

Nežno čiščenje za vsakodnevno uporabo

€ 11,79

(€ 58,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 10,96 / kos.-7%
  • nad 3 le € 10,61 / kos.-10%
  • nad 6 le € 9,66 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las in občutljivo lasišče
  • s toskanskim oljčnim oljem in rastlinskimi izvlečki
  • nežno čisti in mehča
  • idealno tudi za pogosto umivanje

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml € 11,79 (€ 58,95 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 25,88
Opis

Gentle Shampoo znamke Biofficina Toscana je namenjen vsakodnevnemu umivanju vseh tipov las in je primeren tudi za občutljivo lasišče. Formula vsebuje mešanico površinsko aktivnih snovi rastlinskega izvora, bio ekstra deviško oljčno olje Toscano IGP ter bio izvlečke sleza, žajblja, bršljana, koprive in timijana.

Nežno očisti brez obtežitve ter pomaga ohranjati lase mehke, ukročene in preproste za česanje. Zaradi nežne formule je primeren tudi za pogosto umivanje in ga lahko uporablja vsa družina. Svež in nežen citrusni vonj dopolnjuje nego.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe las in občutljivo lasišče
  • z bio ekstra deviškim oljčnim oljem Toscano IGP
  • z bio izvlečki sleza, žajblja, bršljana, koprive in timijana
  • pomaga ohranjati lase mehke, ukročene in preproste za česanje
  • primeren tudi za pogosto umivanje

Uporaba

Nanesite na navlažene lase, nežno vmasirajte in sperite. Uporabite nerazredčenega ali ga razredčite z vodo oziroma hidrolati Biofficina Toscana v ustrezni steklenički za mešanje šampona.

Št. izd.: BTO-0202
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491181
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: citrusne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesecev
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract[1], Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Citrus Bergamia Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Benzyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Limonene, Glycerin, Parfum, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Gentle Shampoo

36 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
38 (37%)
4 Zvezdice
48 (47%)
3 Zvezdice
11 (10%)
2 Zvezdici
3 (2%)
1 Zvezdica
2 (1%)

102 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 36 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder