Biofficina Toscana CoWash for Curly Hair, 200 ml

Čisti in neguje kodraste lase v enem koraku

€ 18,69

(€ 93,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 17,38 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z bio amarantom in kivijem
  • vlažilno, antioksidativno in disciplinirajoče
  • čisti in neguje brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana CoWash for Curly Hair, 200 ml € 18,69 (€ 93,45 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 32,78
Opis

CoWash for Curly Hair znamke Biofficina Toscana je čistilni balzam, zasnovan za nežno čiščenje in nego valovitih in kodrastih las v enem koraku. Formula s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora vsebuje izvleček semen amaranta z mehčalnimi, zaščitnimi in filmotvornimi lastnostmi ter izvleček bio toskanskega kivija z vlažilnimi in antioksidativnimi lastnostmi.

Filmotvorni in vlažilni učinek amaranta pomaga ukrotiti in oblikovati kodre, hemisqualane pa prispeva k mehkim in svilnatim lasem. Kremasta konsistenca se zlahka porazdeli in spere brez obtežitve ter že med umivanjem razčeše in ukroti valove in kodre, kar olajša nadaljnje oblikovanje. Izdelek je idealen tudi za pogosto umivanje ter za obremenjene, poškodovane ali barvane lase. Dišavo zaznamujejo živahne in sladke sadne note.

Glavne lastnosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z amarantom in bio toskanskim kivijem
  • za nežno čiščenje, nego in lažje oblikovanje las
  • z vlažilnimi, antioksidativnimi, mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi
  • razčeše in pomaga oblikovati kodre brez obtežitve
  • idealno tudi za pogosto umivanje
  • primerno tudi za obremenjene, poškodovane ali barvane lase

Uporaba

Nanesite na mokre lase in masirajte, dokler ne nastane nežna kremasta pena, nato temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0244
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491723
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Co-Wash
Tip las: barvani lasje, lasje nagnjeni razmršenosti (frizz), skodrani lasje, poškodovani lasje, suhi lasje
Lastnosti: Curly Girl Method Approved, Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenylalkohol, Cetearylalcohol, Sucrose Cocoate, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, C13‐15 Alkane, Glycerin, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Amaranthus Caudatus Seed Extract, Aroma, Limonene, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Benzoic Acid, Methionine, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

2 Izkušnji v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana CoWash for Curly Hair

53 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
46 (62%)
4 Zvezdice
13 (17%)
3 Zvezdice
7 (9%)
2 Zvezdici
3 (4%)
1 Zvezdica
5 (6%)

74 ocen
2 recenziji kupcev. Jezik: slovenščina
53 recenzij kupcev v drugih jezikih