Biofficina Toscana Anti-Pollution Damage Preventing Facial Emulsion, 50 ml

Vsakodnevna zaščita pred vplivi onesnaženega okolja

€ 21,99

(€ 439,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 20,45 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zaščito kože v mestnem okolju
  • z Liquepom®, moringo in rastlinskim skvalanom
  • vlažilno, antioksidativno in zaščitno
  • pomaga zaščititi pred oksidativnim stresom

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml

Biofficina Toscana Anti-Pollution Damage Preventing Facial Emulsion, 50 ml € 21,99 (€ 439,80 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml € 16,89 (€ 563,00 / l)
Skupna cena: € 38,88
Opis

Anti-Pollution Damage Preventing Facial Emulsion znamke Biofficina Toscana je vlažilna in antioksidativna krema za obraz z lahko teksturo, zasnovana za zaščito kože pred vplivi onesnaženja in oksidativnega stresa. Formula vsebuje Liquepom®, aktivno sestavino iz lupin bio toskanskega paradižnika, bogato z likopenom in polifenoli, v kombinaciji z izvlečkom semen moringe z antioksidativnimi in vlažilnimi lastnostmi.

Sestavo dopolnjujejo rastlinski skvalan ter bio izvlečki arnike, ognjiča in kamilice z mehčalnimi in pomirjajočimi lastnostmi. Riževo in oljčno olje dopolnjujeta formulo z vlažilnim in zaščitnim učinkom. Izdelek je idealen za vsakodnevno uporabo, zlasti v urbanem okolju, ter pomaga ohranjati kožo navlaženo, mehko in zaščiteno ter njen videz čvrst in sijoč. Lahka tekstura je primerna tudi za vse, ki imajo raje kreme za obraz brez težkega občutka na koži. Dišavo zaznamujejo sodobne cvetlične in sadne note.

Glavne lastnosti

  • za vsakodnevno zaščito kože v urbanem okolju
  • z Liquepom® iz bio toskanskega paradižnika
  • z izvlečkom semen moringe in rastlinskim skvalanom
  • z bio izvlečki arnike, ognjiča in kamilice
  • z riževim in oljčnim oljem
  • z vlažilnim, antioksidativnim, pomirjajočim in zaščitnim učinkom
  • pomaga zaščititi kožo pred vplivi onesnaženja in oksidativnega stresa
  • lahka tekstura za mehak, čvrst in sijoč videz kože

Uporaba

Zjutraj in zvečer nanesite na obraz, vrat in dekolte ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije. Glede na potrebe kože jo lahko kombinirate s serumom za obraz.

Št. izd.: BTO-0226
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140491570
Znamka: Biofficina Toscana
Uporaba: 24-h nega
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Zahtevna koža, Za vse tipe kože, Zrela koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearat Citrat, Glycerin, Cetearylalcohol, Decyl Oleate, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Glyceryl Caprylate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Squalen, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Arnica Montana Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Moringa Oleifera Seed Extract, Ceratonia Siliqua (Locust Bean) Gum, Hydrogenated Olive Oil, Benzyl Alcohol, Parfum, Xanthan Gum, P-Anisic Acid, Levulinic Acid, Lactic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Hyaluronate, Lecithin, Citricacid, Maltodextrin, Tocopherol (Vitamin E), Citral, Geraniol, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium Benzoate, Cumarin, Limonene, Potassium Sorbate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Anti-Pollution Damage Preventing Facial Emulsion

6 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
20 (48%)
4 Zvezdice
14 (34%)
3 Zvezdice
3 (7%)
2 Zvezdici
1 (2%)
1 Zvezdica
3 (7%)

41 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 6 recenzij v drugih jezikih.