Biofficina Toscana After-Sun Shower Shampoo & Shower Gel, 100 ml

Nežno čiščenje kože in las po izpostavljenosti soncu

€ 8,99

(€ 89,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 8,36 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za telo in lase po sončenju, morju in bazenu
  • s smiljem in lučnikom, aminokislinami in sladkorji
  • čistilno, vlažilno in pomirjajoče
  • pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana After-Sun Shower Shampoo & Shower Gel, 100 ml € 8,99 (€ 89,90 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 23,08
Opis

After-Sun Shower Shampoo & Shower Gel znamke Biofficina Toscana je čistilni izdelek 2 v 1 za telo in lase, namenjen nežnemu čiščenju po izpostavljenosti soncu, morski vodi ali vodi v bazenu. Formula vsebuje površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora ter izvlečka laškega smilja in velecvetnega lučnika iz ekološke pridelave v Toskani s pomirjajočimi, mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi.

Sestavo dopolnjujejo glicerin, sorbitol ter kompleks aminokislin in sladkorjev z vlažilnimi in pomirjajočimi lastnostmi, ki pomaga ohranjati navlaženost in ščititi kožo pred oksidativnim stresom. Bio izvleček ognjiča dopolnjuje formulo s pomirjajočimi in mehčalnimi lastnostmi. Izdelek je primeren tudi za lase, ki jih po izpostavljenosti soncu, morski vodi in kloru nežno očisti ter poskrbi za prijeten občutek svežine in mehkobe. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne lastnosti

  • za telo in lase po izpostavljenosti soncu, morski vodi in vodi v bazenu
  • z laškim smiljem in velecvetnim lučnikom iz ekološke pridelave v Toskani
  • z bio ognjičem, glicerinom in sorbitolom
  • s kompleksom aminokislin in sladkorjev z vlažilnimi lastnostmi
  • za nežno čiščenje, vlaženje, pomirjanje in zaščito
  • pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom
  • nežno očisti kožo in lase
  • poskrbi za prijeten občutek svežine in mehkobe

Uporaba

Nanesite na mokro kožo in lase, nežno vmasirajte ter temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0359
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140493109
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: tekočina
Uporaba: Lasje
Vrste izdelkov: 2 v 1 šampon in prha, Čiščenje telesa
Tip kože: Za vse tipe kože, Koža izpostavljena soncu
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
PAO: 12 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička, Potovalna velikost - Travel Size
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Coco Glucoside, Proline, Glyceryl Oleate, Betaine, Coco-Betaine, Inositol, Serin, Benzylbenzoat, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Benzaldehyde, Sodium Dehydroacetate, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Sorbit, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana After-Sun Shower Shampoo & Shower Gel

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.