Biofficina Toscana After Sun Hair Cream, 100 ml

Zaščitna nega za mehke in sijoče lase

€ 14,99

(€ 149,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 13,94 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za lase, obremenjene zaradi sonca in morske soli
  • z riževo vodo, bio smiljem in lučnikom
  • vlažilno, hranilno in negovalno
  • brez izpiranja, za mehke in sijoče lase

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana After Sun Hair Cream, 100 ml € 14,99 (€ 149,90 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 29,08
Opis

After Sun Hair Cream znamke Biofficina Toscana je vlažilna, hranilna in negovalna nega brez izpiranja za lase, obremenjene zaradi izpostavljenosti soncu in morski vodi. Formula vsebuje fermentirano riževo vodo z vlažilnimi in zaščitnimi lastnostmi ter oljni izvleček morske alge z negovalnim učinkom in učinkom za sijaj.

Sestavo dopolnjujeta bio izvlečka toskanskega laškega smilja in velecvetnega lučnika z mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi. Krema je idealna med izpostavljenostjo soncu in morski vodi ter po njej, pomaga zmanjšati občutek suhosti in ohranjati lase navlažene, mehke, ukročene in sijoče. Nanesete jo lahko na vlažne ali suhe lase tudi neposredno na plaži, na primer med kopanjem ali po izpiranju las s sladko vodo. Dišavo zaznamujejo živahne sadne in cvetlične note.

Glavne lastnosti

  • za lase, obremenjene zaradi sonca in morske vode
  • s fermentirano riževo vodo in oljnim izvlečkom morske alge
  • z bio toskanskim laškim smiljem in velecvetnim lučnikom
  • za vlaženje, nego in zaščito las
  • pomaga zmanjšati občutek suhosti las
  • dolžine naredi mehke, ukročene in sijoče
  • idealna med izpostavljenostjo soncu in morski vodi ter po njej
  • formula brez izpiranja za vlažne ali suhe lase

Uporaba

Nanesite na vlažne ali suhe lase in porazdelite po dolžinah. Uporabite jo lahko tudi med izpostavljenostjo soncu, med kopanjem ali po izpiranju las s sladko vodo. Ne izpirajte.

Št. izd.: BTO-0267
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140491983
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema
Uporaba: Lasje
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: poškodovani lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Oryza Sativa Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Benzyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxyde, Citricacid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana After Sun Hair Cream

9 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
13 (81%)
4 Zvezdice
2 (12%)
3 Zvezdice
1 (6%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

16 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 9 recenzij v drugih jezikih.