Benecos benecosBIO olje za telo "Öl-Film ab!", 100 ml

Vitaminsko bogata nega za vsakdanje življenje

€ 10,19

(€ 101,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 15. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne petek, 16. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suh in obremenjen tip kože
  • varuje pred dehidracijo
  • čisto hladno stisjeno

Pogosto naročeno skupaj z Benecos benecosBIO olje za telo "Reine Glanzleistung", 100 ml

Benecos benecosBIO olje za telo "Öl-Film ab!", 100 ml € 10,19 (€ 101,90 / l)
Benecos benecosBIO olje za telo "Reine Glanzleistung", 100 ml € 7,19 (€ 71,90 / l)
Skupna cena: € 17,38
Opis

Olje za telo je zelo prijetno in enostavno ter hitro prodre v kožo. Obenem olje na koži ne pusti mastnega sloja. Negujte suhe predele in povečajte odpornost kože. Jojobino olje vlaži kožo in nudi rahlo naravno zaščito pred soncem.

  • dermatološko testiran

Uporaba: Olje nanesite na kožo in ga nežno vtrite.

PAO: 3 meseci

Št. izd.: BEN-97619
Vsebina: 100 ml
EAN: 4260198097619
Znamka: Benecos
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Olja za nego kože
Tip kože: Zahtevna koža, Razdražena koža, Suha koža
Lastnosti: Vegan
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
Sestavine (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
O izdelkih benecosBIO
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Nemčija, www.cosmondial.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek benecosBIO olje za telo "Öl-Film ab!"

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,7 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (66%)
4 Zvezdice
1 (33%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
1 recenzija kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder