BEMA COSMETICI HairPro šampon za volumen, 200 ml

Naravno čiščenje za več volumna

€ 15,29

(€ 76,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,52 / kos.-5%
  • nad 3 le € 13,76 / kos.-10%
  • nad 6 le € 12,53 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za tanke lase
  • vlaži
  • hrani in neguje
  • ICEA ICEA
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml

BEMA COSMETICI HairPro šampon za volumen, 200 ml € 15,29 (€ 76,45 / l)
Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Skupna cena: € 28,48
Opis

Šampon nežno očisti lase in poda volumen. Izdelek ne otežuje las ter vsebuje ekstrakte, ki ščitijo pred škodljivimi vplivi okolja. Med drugim lase preskrbi s sluzjo iz listov baobaba, ki lase preskrbi z vlažnostjo od korenin naprej. Zmanjšano je sušenje kože.

Št. izd.: BEM-1357
Vsebina: 200 ml
EAN: 8010047113573
Znamka: BEMA COSMETICI
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: tanki lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Certifikati: ICEA
Sestavine (INCI)

Calendula Officinalis Flower Water[2], Lavanda Angustifolia Flower Water[2], Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Lauryl Glucoside, Erythritol, Sodium Chloride, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Hydrolyzed Adansonia Digitata Extract, Passiflora Edulis Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Euterpe Oleracea Fruit Oil, Glyceryl Oleate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Hydrolized Rice Protein, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum[1], Limonene[3]

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz naravnih eteričnih olj
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Bema Cosmetici S.r.l., Via G. Pascoli 34/36, 45100, Rovigo (RO), Italija, www.bemacosmetici.com/it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BEMA COSMETICI HairPro šampon za volumen

12 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
15 (62%)
4 Zvezdice
4 (16%)
3 Zvezdice
3 (12%)
2 Zvezdici
2 (8%)
1 Zvezdica
0 (0%)

24 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 12 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder