PRIMAVERA Bio dišavni roll-on Yogaflow, 10 ml

Idealen spremljevalec za jogo

€ 9,98 € 11,09 -10%

(€ 998,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • čisto in sadno
  • nežne dišavne note
  • z grenivko in mirto

Pogosto naročeno skupaj z PRIMAVERA Bio roll-on Good Mood, 10 ml

PRIMAVERA Bio dišavni roll-on Yogaflow, 10 ml € 9,98 (€ 998,00 / l)
PRIMAVERA Bio roll-on Good Mood, 10 ml € 9,98 (€ 998,00 / l)
Skupna cena: € 19,96
Opis

Ta roll-on je idealna podpora za vsako vadbo joge. Mešanica mirte, grenivke in sandalovine ima čist, saden in nežen vonj.

Navodila: Po potrebi nanesite na vrat, čelo in sence ter globoko vdihnite. Pred uporabo pretresite.

Št. izd.: PRIM-75510
Vsebina: 10 ml
EAN: 4086900755109
Znamka: PRIMAVERA
Konzistenca / oblika: roll-on
Vrste izdelkov: Aromaterapija
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: NaTrue
Karakteristika dišave: jasna in sveže
Vrsta embalaže: kozarec
Sestavine (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Polyglyceryl -10 Laurate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Eucalyptus Globulus Oil[1], Santalum Album (Sandalwood) Oil, Lavandula Oil/Extract[1], Xanthan Gum, Citric Acid, Citral[2], Linalool[2], Pinene[2], Santalol[2], Camphor[2], Beta-Caryophyllene[2], Terpineol[2], Linalyl Acetate[2], Alpha-Terpinene[2], Geranyl Acetate[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravna sestavina eteričnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMAVERA Bio dišavni roll-on Yogaflow

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

3,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (50%)
4 Zvezdice
1 (12%)
3 Zvezdice
1 (12%)
2 Zvezdici
1 (12%)
1 Zvezdica
1 (12%)

8 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.