PRIMAVERA Tonik za obraz Ultra Hydrating, 100 ml

Temeljita osvežitev s prijetnim vonjem

€ 20,49

(€ 204,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 18,44 / kos.-10%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za normalen in suh tip kože
  • za več vitalnosti
  • očisti in nadzoruje

Pogosto naročeno skupaj z PRIMAVERA Čistilni gel 2v1 Deep Cleanse, 100 ml

PRIMAVERA Tonik za obraz Ultra Hydrating, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / l)
PRIMAVERA Čistilni gel 2v1 Deep Cleanse, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / l)
Skupna cena: € 40,98
Opis

Aktivacijski tonik za obraz znamke PRIMAVERA predstavlja popolen rastlinski vir, ki poskrbi za stabilnost vlažnosti kože. Tonik krepi zaščitno plast kože in kakovostni sadni izvlečki povečajo sijaj. Naravna aroma podpre prijeten občutek.

Uporaba: Tonik nanesite na čisto suho kožo in ga pustite delovati.

Nasvet: Izdelek lahko nanesete tudi po nanosu ličil.

Št. izd.: PRIM-27400
Vsebina: 100 ml
EAN: 4086900274006
Znamka: PRIMAVERA
Linije izdelkov PRIMAVERA: Hydrating
Vrste izdelkov: Obrazne vodice in toniki
Tip kože: Normalna koža, Suha koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: sveže
Certifikati: NaTrue
Sestavine (INCI)

Aqua, Pentylene Glycol, Ribes Nigrum (Black Currant) Leaf Water[1], Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water[1], Glycerin, Alcohol, Fructooligosaccharides, Parfum[2], Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract[1], Lactic Acid, Arginin, Polyglyceryl-4-Caprate, Potassium Lactate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Linalool[2], Limonene[2], Citral[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Pinene[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravna sestavina eteričnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Nemčija, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PRIMAVERA Tonik za obraz Ultra Hydrating