PHYTORELAX LABORATORIES Hyaluronic Acid Concentrated Active Facial Serum Anti-wrinkles & Hydrating, 30 ml

Dve obliki hialuronske kisline za dolgotrajen občutek udobja

€ 14,69

(€ 489,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo kožo
  • takojšen in dolgotrajen vlažilni učinek
  • 99 % sestavin naravnega izvora

Pogosto naročeno skupaj z Benecos benecosBIO fluid za obraz "Harmonisierer:in", 50 ml

PHYTORELAX LABORATORIES Hyaluronic Acid Concentrated Active Facial Serum Anti-wrinkles & Hydrating, 30 ml € 14,69 (€ 489,67 / l)
Benecos benecosBIO fluid za obraz "Harmonisierer:in", 50 ml € 5,09 (€ 101,80 / l)
Skupna cena: € 19,78
Opis

Hyaluronic Acid Concentrated Active Facial Serum Anti-wrinkles & Hydrating znamke PHYTORELAX LABORATORIES vsebuje hialuronsko kislino v različnih oblikah za takojšnje in dolgotrajno vlaženje kože. Veganska formula vsebuje 99 % sestavin naravnega izvora ter pomaga izboljšati videz drobnih linij in elastičnosti kože. Obraz je videti bolj gladek, sijoč in negovan.

Uporaba:

  • Samostojno: Serum zjutraj in zvečer z nežno masažo nanesite na očiščeno kožo obraza in vratu.
  • S kremo: Običajni kremi dodajte nekaj kapljic seruma, zmešajte na dlani in nanesite na obraz.
Št. izd.: XOF-HAR-6025204
Vsebina: 30 ml
EAN: 8030976025204
Znamka: PHYTORELAX LABORATORIES
Konzistenca / oblika: serum
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Za vse tipe kože, Zrela koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Vegan OK
Sestavine (INCI)

Aqua, Propandiol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Caprylyl Glycol, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6-Oleate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Phytate, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Surfactin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATORIES Hyaluronic Acid Concentrated Active Facial Serum Anti-wrinkles & Hydrating