i+m Cell Power+ Lifting Boost, 30 ml

Serum za dolgoživost za gladko polt

Novosti!

€ 29,49

(€ 983,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo in zahtevno kožo
  • krepi odpornost in elastičnost
  • z LongeviTEA® iz zelenega čaja
  • ščiti pred izgubo vlage
  • intenzivno neguje in deluje antioksidativno

Pogosto naročeno skupaj z i+m Clean Beauty Rosehip vlažilna krema, 30 ml

i+m Cell Power+ Lifting Boost, 30 ml € 29,49 (€ 983,00 / l)
i+m Clean Beauty Rosehip vlažilna krema, 30 ml € 16,19 (€ 539,67 / l)
Skupna cena: € 45,68
Opis

Cell Power+ Lifting Boost Serum znamke i+m vaši koži podari intenzivno elastičnost in opazno gladek občutek. LongeviTEA® iz zelenega čaja, ki ga navdihuje sodoben koncept dolgoživosti, podpira naravno odpornost vaše polti, beli hibiskus pa s svojim naravnim lifting učinkom zmehča mimične gubice. Kombinacija hialuronske kisline in bio aloe vere opazno obnavlja zaloge vlage suhe in zrele kože. Negovalno organsko arganovo olje in bio avokadovo olje vam zagotavljata dragocene lipide in zanesljivo ščitita pred izgubo vlage. Lahka, negovalna tekstura, ki jo dopolnjujeta antioksidativni izvleček baobaba in vitamin E, ohranja vaš svež sijaj in elastičnost – vsak dan.

Uporaba: Vmasirajte v očiščeno kožo pred nanosom kreme za obraz ali kot samostojno nego.

Št. izd.: IM-72104
Vsebina: 30 ml
EAN: 4037904721041
Znamka: i+m
Highlights: Novosti
Konzistenca / oblika: serum
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Zahtevna koža, Zrela koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: Leaping Bunny, Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko, Potovalna velikost - Travel Size
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Isoamyl Laurate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Cetyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Camelia Sinensis Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Adansonia Digitata Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Vanillin[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Xanthan Gum, Sclerotium Gum, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Levulinic Acid, Citric Acid, Sodium Phytate, Parfum[1], Linalool[1], Limonene[1], Geraniol[1], Citronellol[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Terpineol[1], Benzyl Salicylate[1], Citral[1], Geranyl Acetate[1], Alcohol

  1. iz eteričnih olj
  2. iz ekološke pridelave
O liniji Cell Power +
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Nemčija, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek i+m Cell Power+ Lifting Boost

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder