forpeople SOS mazilo iz macesnove smole in čebeljega voska, 50 ml

Čisto naravno in tradicionalno sredstvo za zaščito kože

€ 17,19

(€ 343,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za razdraženo in obremenjeno kožo
  • tudi za mišice in sklepe
  • zaščitne lastnosti
  • Uniseks Uniseks

Pogosto naročeno skupaj z forpeople SOS čebelje mazilo, 50 ml

forpeople SOS mazilo iz macesnove smole in čebeljega voska, 50 ml € 17,19 (€ 343,80 / l)
forpeople SOS čebelje mazilo, 50 ml € 12,53 (€ 250,60 / l)
Skupna cena: € 29,72
Opis

Smolno mazilo je tradicionalno domače zdravilo, ki ga ne sme manjkati v nobenem gospodinjstvu! Primerno je enako za razdraženo, obremenjeno kožo kot tudi za mišice in sklepe. Zmehča lahko tudi otiščance in trdo kožo. Njegova formula ne vsebuje vode in sintetičnih dodatkov.

Uporaba:

  • Nanašajte zmerno.
  • Preprosto nanesite neposredno na kožo ali pa ga segrejte med prsti in nežno vmasirajte.
  • Čebelji vosek, ki ga vsebuje, ne maši por, temveč ščiti kožo, ne da bi jo obtežil.
Št. izd.: PWC-AC100004
Vsebina: 50 ml
EAN: 4260741979447
Znamka: forpeople
Konzistenca / oblika: pasta
Vrste izdelkov: Posebna nega
Tip kože: Zahtevna koža, Razdražena koža
Lastnosti: Uniseks
PAO: 24 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: kozarec, lonček
Sestavine (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Larix Decidua Resin, Cera Alba (Beeswax)[1], Pinene[3], Terpinolene[3], Alpha-Terpinene[3], Terpineol[3]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave in neposredne trgovine
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. sestavina naravnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: forpeople skincare GmbH, Offakamp 9e, 22529, Hamburg, Nemčija, forpeople-skincare.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek forpeople SOS mazilo iz macesnove smole in čebeljega voska

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder