Fitocose Nevtralna deo krema, 50 ml

Nežen deodorant brez dodanega vonja

€ 10,09

(€ 201,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse vrste kože
  • brez aluminijevih soli
  • ščiti pred neprijetnim vonjem
  • veganski izdelek
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Fitocose Bicarbon paste, 50 ml

Fitocose Nevtralna deo krema, 50 ml € 10,09 (€ 201,80 / l)
Fitocose Bicarbon paste, 50 ml € 10,09 (€ 201,80 / l)
Skupna cena: € 20,18
Opis

Krema na naraven način prepreči neprijeten vonj s pomočjo cinkovega oksida in izvlečki žajblja. Izdelek je bil izdelan brez alkohola ali umetnih dišav.

Uporaba:

  • Po čiščenju nanesite na predel pod pazduho.
Št. izd.: FIT-CV719
Vsebina: 50 ml
EAN: 8050705463169
Znamka: Fitocose
Uporaba: Tonirana nega
Vrste izdelkov: Dezodoranti
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez parfuma, Vegan
Sestavine (INCI)

Aqua, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[2], Zinc Oxide, Cetearylalcohol, Coco Caprylate/Caprate, Squalen, Triethylcitrate, Capryloyl Glycine, Glyceryl Stearate Se, Sodium Lauroyl Glutamate, Glyceryl Stearat Citrat, Glycerin, Sodium Anisate[1], Sodium Levulinate[1], Farnesol, Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum, Citricacid, Sodium Dehydroacetate, Glyceryl Caprylate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Brassica Napus Seed Oil, Sodium Phytate

  1. iz naravnih izvlečkov
  2. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italija, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fitocose Nevtralna deo krema

11 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
7 (43%)
4 Zvezdice
2 (12%)
3 Zvezdice
1 (6%)
2 Zvezdici
4 (25%)
1 Zvezdica
2 (12%)

16 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 11 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder