FAIR SQUARED Mareličen balzam po britju, 30 ml

Nega po britju

€ 12,19

(€ 406,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • pomirja in hladi
  • varuje pred iritacijami

Pogosto naročeno skupaj z FAIR SQUARED Marelično milo za britje, 100 ml

FAIR SQUARED Mareličen balzam po britju, 30 ml € 12,19 (€ 406,33 / l)
FAIR SQUARED Marelično milo za britje, 100 ml € 10,19 (€ 101,90 / l)
Skupna cena: € 22,38
Opis

Še posebej po britju je pomembna intenzivna nega. Balzam po britju s fairtrade mareličnim oljem iz Pakistana in fairtrade olivnim oljem iz Palestine hladi in pomiri. Med drugim kožo preskrbi z vlažnostjo in jo zaščiti pred iritacijami. Kože enostavno sprejme naravna olja. Balzam poskrbi za gladko in mehko polt.

Št. izd.: FSQ-4910485
Vsebina: 30 ml
EAN: 4260663810019
Znamka: FAIR SQUARED
Vrste izdelkov: Britje in depilacija
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Halal, Vegan
Certifikati: NaTrue, Vegan Society, Fair Trade
Sestavine (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Oil[1], Glycerin, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Coco Caprylate/Caprate, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Glyceryl Stearate Se, Phragmites Communis Extrakt, Poria Cocos Extract, Cetearylalcohol, Xanthan Gum, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Linalool, Benzyl Salicylate

  1. iz pravične trgovine
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: FAIR Squared GmbH, Hermann-Heinrich-Gossen Str. 4, 50858, Köln, Nemčija, info@fairsquared.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek FAIR SQUARED Mareličen balzam po britju

4 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,6 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (60%)
4 Zvezdice
2 (40%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 4 recenzije v drugih jezikih.